• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemi u funkcionisanju Limundo.com
meni se dogadja svaki 10. put kad ulazim, ali retko ulazim TAMO! :)

Citiraj
Било је већ о томе, ја писао неколико пута, постављао сам овде и снимак екрана. Кажу они то је због кеша, а ја ниђе кеша, све ми на картици.

Citiraj
(20.09.2015 21:00)serjoza Piše: Limundo-Završene-prodate.
Postoji ljubičanstveno dugme "Prebaci u Kupindo". Ni jednu aukciju ne mogu da "štikliram" kao u neprodatim pa da prebacim u Kupindo. Ne znam kako bih formulisao pitanje:
1. Zašto ne mogu da štikliram?
ili
2. Koji će andrak to dugme za prebacivanje kad ne mogu da se štikliraju aukcije?
Isto važi i za dugme Obriši.
Čemu služi tek dugme "Selektuj sve"?

Mozda treba da sacekas da prorade linkovi. Meni se desava dok listam aukcije da nijedan link na strani ne radi. Pretpostvljam da se AdBlock bori sa oglasima te da strana nije ucitana, ili se ucitavanje blokira. Posto samo listam, to obicno resavam tako sto se vratim na prethodnu i odem dva broja unapred. Ili izgubim zivce i odem sa sajta. A posto je tebi ovde, takoreci, radno mesto, probaj da osvezis stranu i sacekas.
REKLI su da ce probleme s linkovima da rese :pravi se lud:

Citiraj
Није то у питању, ово се дешавало и пре реклама и Адблока.

Citiraj
Sad sam provalila da mi linkovi (bar u ovom slucaju) nisu radili zato sto se preko njih nalazilo nesto sto mi je blokirao AdBlock. Videlo se samo "dugme" za iskljucivanje (x). Ali su urnebesni generalno. Trazim "svila\odeca\zenska odeca", na prvoj strani imam 1-6, na drugoj 1-4, na trecoj 1-3. Malo-malo vrati me na prvu. Ako kliknem na 6 i pokusam prethodnu - vrati me na prvu. Ako ukucam "5" opet me vrati na prvu...
Stvarno mi nije jasno, nigde mi se to nije desavalo osim na Limundu/Kupindu. Ako mi na prvoj strani pise da imam, na primer, 106 predmeta, onda valjda treba da mi izlista svih 106 predmeta, a ne ukupno 17. Ili 23, svejedno.

Obaska ludim od toga sto mi, kad listam aukcije bez filtera i tragaca, od prve strane nadalje, na dve strane izlaze isti predmeti. Kapiram da aukcije za desetak predmeta isticu u isto vreme, pa se njihov redosled stalno menja, randomly, ali je to za listanje smrt. Prakticno, jedne predmete vidim dva puta, druge ne vidim uopste. Zar ne mozete da stavite interne (nevidljive) oznake za redosled da malo ucvrstite te liste? Na primer, da uz predmete ide dodatna nevidljiva informacija o redosledu postavljanja?

Citiraj
Dešava mi se povremeno da na Hromu dok listam razne strane u okviru Moj Limundo odjednom dobijem obaveštenje:
This webpage is not available
ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR
Sa Fajerfoksa se logujem i pregledam strane normalno u tom periodu
I kad na Hromu ne mogu da pristupim Mom Limundu mogu da otvaram Limundo.com
PC, Win 7
Eto pa vi sad vidite šta s tim

Citiraj
Ma to ti je normalno. Meni se stalno desava da nestaju komentari po kafeu, ja udjem malo kasnije, oni se pojave opet, isti komentari od istog clana. Pa opet nestanu, i tako u krug.
Cak ponekad mi tako i clanovi nestaju.

Citiraj
[Slika: 3128z0j.png]
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
mozda bi pomogao neki normalan pretrazivac (IE)?

:)

Citiraj
(20.10.2015 21:37)sasacv68 Piše: [Slika: 3128z0j.png]

[Slika: 2rw84rk.png]
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
Sasa, pa lepo je to, zamisli da je jos dodao organizovani transport I dr. :D

inace, taj chrom je pobrljavio, ili je limundo taj...

Citiraj
Ja mislim da ekipa L i K su u godisnji odmor vec 2 dana saljem poruke u veze sa neki problemi ne se javi niko ni da me objasni u cemu je problem :( ne mogu da izadjem jos od duga :p

[Slika: 81_PJgp_PRHML_SX425.jpg]

Citiraj
wati, mozda neko ovde moze pomoci.

Citiraj
jos se bavim sa to minimalni kredit 100000 :)

Citiraj
Aha... jos nisu odgovorili na to? To je bas problem.

Verovatno ima njih jos sa tim problemom, samo ih nema ovde.
Definitvno greska koju samo oni mogu ispraviti...

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 5 Gost(a)