• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemi u funkcionisanju Limundo.com
Ima jedan novi problem od skoro, a to je kad radim copy paste teksta u poruci kupcu preko telefona tekst se bukvalno zalepi i jako je otežano kretanje unutar poruke radi izmena npr. iznosa za plaćanje i tome slično

Citiraj
Hvala vam što ste nam javili, prosleđeno je kolegama.

Citiraj
Ovo nije problem u funkcionisanju, vec previd: Znate li da pri ocenjivanju i dalje pise da je (ocenjivanje) "obavezno"? A odavno nije (osim ako niste vratili obavezu ocenjivanja, u sta veoma sumnjam).
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
31.1. je moj prijatelj uplatio dopunu kredita za svoj nalog. 1.2. je poslao print screen uplatnice, 3.2. ujutru je ponovo uplatio dopunu svog racuna. Sve se dogadja sa Intesinog racuna na Intesin racun Limunda. Sada je 3.2. proslo podne a da ni jedna uplata na Limundu nije proknjizena i on je i dalje u MINUSU????

Citiraj
@mirjanamama

Neophodno je da nam se vaš prijatelj obrati putem kontakt strane, sa dostavljenim dokazom o uplati.

Citiraj
Pise lepo, 1.2. je poslao print screen uplatnice LT. Jutros u 8h je ponovo uplatio, a sada je 12:20 i jos nema ni jedne uplate????

Citiraj
da dodam, prva uplata od 31.1. proknjizena danas oko 13h. Druga uplata od jutros oko 8h nije proknjizena da sada 17:10??? Punih 9 sati nema ko u Limundu da knjizi?

Citiraj
pa taj prijatelj ili uplaćuje u pošti ili nekoj šklj banci , to nema nikakve veze sa limundom, limundo je kriv što postoji VN to je tačno ali nije kriv za brzinu knjiženja u bankama i pošti

Citiraj
(03.02.2020 19:08)LiMuBaj Piše: pa taj prijatelj ili uplaćuje u pošti ili nekoj šklj banci , to nema nikakve veze sa limundom, limundo je kriv što postoji VN to je tačno ali nije kriv za brzinu knjiženja u bankama i pošti
Limeni, da si pratio moje prvo izlaganje, video bi recenicu da se to dogadja sa racuna banke Intesa na Intesin racun Limunda. Ko je sada kriv?

Citiraj
(03.02.2020 19:17)mirjanamama Piše:
(03.02.2020 19:08)LiMuBaj Piše: pa taj prijatelj ili uplaćuje u pošti ili nekoj šklj banci , to nema nikakve veze sa limundom, limundo je kriv što postoji VN to je tačno ali nije kriv za brzinu knjiženja u bankama i pošti
Limeni, da si pratio moje prvo izlaganje, video bi recenicu da se to dogadja sa racuna banke Intesa na Intesin racun Limunda. Ko je sada kriv?

mnogi Limundovci nisu zadovoljni sa radom intese i neki su je baš zbog toga i napustili kao serjoza npr

uglavom nikad problem nisam imao sa uplatama dopune limundo računa

uglavnom možda je i do banke ...

Citiraj
Limeni, kada se sa tobom diskutuje o Limundu, oni su uvek BEZGRESNI. Covece za prvu uplatu je slao sliku uplatnice 1.2. pa je proknjizena 3.2. oko 13h ili ti 69 sati kasnije. Druga uplata od jurtos u 8h, jos nije proknjizena, a sada je 18:34. Proslo je vise od 10 sati!!!!!! To nikada nije bilo za 10 poslednjih godina!!!!

Citiraj
(03.02.2020 19:37)mirjanamama Piše: Limeni, kada se sa tobom diskutuje o Limundu, oni su uvek BEZGRESNI.  Covece za prvu uplatu je slao sliku uplatnice 1.2. pa je proknjizena 3.2. oko 13h ili ti 69 sati kasnije. Druga uplata od jurtos u 8h, jos nije proknjizena, a sada je 18:34. Proslo je vise od 10 sati!!!!!! To nikada nije bilo za 10 poslednjih godina!!!!

meni u 90% slučajeva kad kupac uplati u petak , legne novac u ponedeljak ili u 11 ili u 13 časova

znači to je normalna pojava a ne retkost

inače zakonski koliko mi je poznato je rok 24 sata ne računaju se subota nedelja i praznik

Citiraj
(03.02.2020 19:41)LiMuBaj Piše:
(03.02.2020 19:37)mirjanamama Piše: Limeni, kada se sa tobom diskutuje o Limundu, oni su uvek BEZGRESNI.  Covece za prvu uplatu je slao sliku uplatnice 1.2. pa je proknjizena 3.2. oko 13h ili ti 69 sati kasnije. Druga uplata od jurtos u 8h, jos nije proknjizena, a sada je 18:34. Proslo je vise od 10 sati!!!!!! To nikada nije bilo za 10 poslednjih godina!!!!

meni u 90% slučajeva kad kupac uplati u petak , legne novac u ponedeljak ili u 11 ili u 13 časova

znači to je normalna pojava a ne retkost

inače zakonski koliko mi je poznato je rok 24 sata ne računaju se subota nedelja i praznik

A stvarno - dobro ti kaže žena - nešto su opet "popravljali" i naravno po običaju zajebali.
Evo ti moj primer sa 40 sati U TOKU RADNIH DANA
https://cafe.limundo.com/thread-22-post-...l#pid67066
Znači VALJALO je, a sad NE VALJA i mora čovek kao idiot da šalje dokaz da je uplatio što znači da NE FERCERA kako treba.

Citiraj
Bug 
Pošto je ovo očigledan propust u radu limundo tima, pre nego što se javi gomila nezadovoljnih i prodavaca i kupaca vratite kako je bilo i ranije:

Lično plaćanje podrazumeva lično preuzimanje
i
nema miksanja i mešanja baba i žaba:

da kupac označi da hoće da mu se šalje predmet, a da plati "lično" po preuzimanju poštaru.

Dakle, dont miks grendmas end frogs.

DAKLE LIČNO ZNAČI SAMO PARE PRODAVCU U RUKE I SAM LIMUNDO ZBUNJUJE KUPCE DOZVOLJAVAJUĆI DA MIKSAJU KAKO MISLE DA LIČNO PLAĆANJE ZNAČI LIČNO POŠTARU.

Eto tako, čekam. Kafica
Svi mi kojima fali Krstitelj i drugi smajliji Big smile

Citiraj
evo prilog kako izgleda u praksi Big smile

[Slika: e3t4swt.png]

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 6 Gost(a)