• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 2 Glasova - 4.5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vikend besplatnog postavljanja aukcija na Limundu
Citat:cekrk?

Jok, to ne računam.

Citat:Следећи пут дели нешто уз предмете, типа: "чекрк и кило домаћег парадајза гратис", "бургија за просецање лима + 0,7кг домаћег џема од шљиве гратис", "кирнер + кило мученице", "струг за метал + гратис Монопол"...

Sledećeg puta neće biti, što sam kačio kačio! Eno im kupindo pa nek kupuju.
Folk is not dead!

Citiraj
Ja sam vec napisao da ce uspeh biti ako prodam aukcije u iznosu od 20 000.
Broj prodatih aukcija mi je nebitan.
Za sada imam 10 aukcija sa ponudama, od 240 koliko sam postavio, a to je oko 4%. Ne racunam aukcije sa pocetnom cenom manjom od 100 dinara.

Citiraj
Ja sam 38%, odnosno 5 predmeta prodatih, od 13 postavljenih. provizija oko 300 din. Nije lose, ali obicno sam na 95% prodatih.

Citiraj
(20.12.2014 18:13)the_quince Piše: Ja sam 38%, odnosno 5 predmeta prodatih, od 13 postavljenih. provizija oko 300 din. Nije lose, ali obicno sam na 95% prodatih.

Kako su prošli "čizmaći"? Kafica2

Citiraj
Ovi poslednji koje sam postavila na 7 dana nisu prodati. Od 7 koliko sam postavila na tri dana, prodata su 3. Tako da, nije lose, ali ocekivala sam bolje.

Citiraj
od 14 stvari 3 prodate,oko  3.500din zarada kada se oduzme harač   Pravi se lud   
to mu valjda dodje 21% besmislenosti Bice sve ok

nisu početne cene bile ni visoke, i posmatrača je po običaju bilo na preko 80% stvari, ali znao sam da će ovako da prodje, neko šugavo vreme. najvažnija stvar je prodata , za ostalo me baš i briga
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
ova akcija se po meni pokazala kao fijasko zasto ?

pa ljudi su uglavnom naduvali cene zbog besplatnog postavljanja ,stvorili ogromnu ponudu i ubili potraznju (nista jos nisam prodao ukupno 0 ponuda i par posmatraca )

na kupindu mi bolje ide po fiksnim cenama (mislim da su ljudi slabo motivisani da nude zbog duplih naloga)

Citiraj
(20.12.2014 20:41)LiMuBaj Piše: ova akcija se po meni pokazala kao fijasko zasto ?

pa ljudi su uglavnom naduvali cene zbog besplatnog postavljanja ,stvorili ogromnu ponudu i ubili potraznju (nista jos nisam prodao ukupno 0 ponuda i par posmatraca )

na kupindu mi bolje ide po fiksnim cenama (mislim da su ljudi slabo motivisani da nude zbog duplih naloga)

Kupindo je zakon i cena je tačna, neće ti niko "uskočiti" u poslednjim sekundama. Na Limundu postoje agenti, tajni agenti, dupli agenti...malena sam ja da se izborim sa sviam njima. Hvala, kažu kad napišeš hvala da dobiješ neki poen, e to je bitno LOL
Boli briga vuka šta ovca misli o njemu!

Citiraj
Ne znam šta je ljude potaklo da ovako napumpaju cene?! Da li su u pitanju prodavci koji su neiskusni, pa očekuju da će im sve biti prodato po željenim cenama, ili su cene takve zbog neplaćanja provizije. U svakom slučaju, zaista je ponuda veća, ali su cene takve da mi ne pada na pamet da licitiram. Smešno je očekivati da će nešto biti prodato po takvim cenama, za to služi Kupindo.

Citiraj
Izgleda idu ako prodje, super. Ako se ne proda, nisu ni na gubitku. Nisu platili proviziju. Ma bezvezno.

Manje od 20% prodaja.

Citiraj
(20.12.2014 09:32)Ssvettlana Piše:
(20.12.2014 02:23)smuk88 Piše: Još gore nego prošli put, od 67 prodao sam 1 predmet.   Hmm

cekrk?  Tongue

LOL

Citiraj
"Ne klikaj! Ne klikaj na ovaj tekst!" .... Olja.Olja davno sam te registrovao na Limundu (čini mi se da smo i razmenili par reči u vezi neke aukcije), ali nisam znao da si toliko ušla u psihologiju ljudi, pre svega, u psihologiju kupca ... lepo i jednostavno si i mene naterala da kliknem na "ovo upozorenje" Bravo Thumbs up Klanjam se

Citiraj
Izbacuje gresku kada se klikne?

Citiraj
Olja, ostao ti je otvoren [font] tag.

Link ti glasi:
Kod:
http://www.limundo.com/Clan/Olja.Olja/SpisakAukcija[font=Times New Roman
a trebalo bi:
Kod:
http://www.limundo.com/Clan/Olja.Olja/SpisakAukcija

Citiraj
@ Olja.Olja