• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 8 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezobrazni kupci!
(08.02.2015 16:32)Olja.Olja Piše: Ko zna kroz sta sve prolaze nasi kupci u zivotu, pitanje je samo do osobe. Neko ce za banalne stvari da pravi problem gde ga nema a neko ce i kada ima ralnih prava da zatrazi olaksice, postupiti kao da je sve ok.

Rukovanje

Citiraj
(02.02.2015 11:50)alexvuk Piše: Meni su dobri oni - doduše nema ih puno, koji lažu da su uplatili. Evo jedan tako pre navodno uplatio još u četvrtak, uplate nema da prođe ,a ostade nem na moje pitanje - koliko je tačno uplaćeno?

Ima takvih ludaka koliko oces - pazi ovog - 0 ocena a hoce da uplati tek kad dobije predmet... sreo sam ja puno takvih, i na drugim sajtovima...
[Slika: qqqw.jpg]
Olja.Olja - ko te je dirao da te branim?

Citiraj
Niko Aco, sve je sredjeno. Smile

Pod kontrolom.

Bojim se za tebe, budes li me branio. To nije zena to je INSTITUCIJA. Smile

Zatrcis se i samo se odbijes... pusti to. Smile

Citiraj
(08.02.2015 18:51)Olja.Olja Piše: Niko Aco, sve je sredjeno. Smile

Pod kontrolom.

Bojim se za tebe, budes li me branio. To nije zena to je INSTITUCIJA. Smile

Zatrcis se i samo se odbijes... pusti to. Smile

Ma znas sta - imam ja lek za nju, ti si zensko pa ne mozes da je smiris, al ja mogu Wink

Citiraj
Citat:Cao jel nije problem sutra ili prekosutra da uplatim posto idem po zubarima imam problem sa umnjakom. Izvinite molim vas unapred.

Kako se ovo pise na kineskom?

A rok za uplatu prosao.

I clan do pola tri nocu zuji na Limundu.

Citiraj
A ti Olja do kad zujis na Limundu? Hahaha. Pa boli ga zub, ne moze da spava.
I mene nesto streca, promaja me zveknula izgleda.
Imam i ja jednu sto lezerno cuti 15 dana, sa 0 ocena, i lezerno kaze regulisace uplatu u toku nedelje. Osuli se boginjama. Huuuuuu...

給我錢

Citiraj
Podigla sam famoznu haljinu.

Izmerila poluobim pazuha - tegli se do 66cm, na aukciji sam napisala 65-6cm

I, sta sada?

Zena je tvrdila da se ne tegli ni mm, a pazuh i to donji deo, onaj koji je manje tegljiv i uzi, taj sam merila.

Mere nisu pogresne, mogu i LT da posaljem.

A nisam imala prava da zahtevam da mi prvo posalje haljinu da vidim, zato je, kada je videla da ne odustajem od toga, dala negativnu, ucenila me, znala je da cu onda morati da vratim novac jer zna da drzim do rejtinga.

Zato je nije htela ni poslati prvo.

Ali ovo je cisto izivljavanje kupca? I reklamacija na osnovu neistina?

Citiraj
(11.02.2015 20:24)Olja.Olja Piše: Ali ovo je cisto izivljavanje kupca? I reklamacija na osnovu neistina?

na toliko transakcija koliko ti imas - ako je ovo jedina lujka na koju si naletela - super si prosla... Pravi se lud

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Njoj ni panter (alat za razvlačenje šasija kola) ne bi pomogaoWink

Citiraj
Hahahhahaha... Big smile

Nemam sada vremena, imam obaveza, ali stvarno je uzasno ovo sve.

Ucenjivala me je, dala rok - prvi radni dan da vratim novac ili negativna. I to ona sme da radi?

U prepisci se videlo da ne zeli da vraca haljinu, mislila sam da ju je ostetila pa zato, nisam je dobro ni pregledala, samo sam izvadila iz paketa i odmah izmerila sirinu kod pazuha.

Ona sme da iznosi neistine, sme da ucenjuje, sme da lupa negativne i ocrnjuje me, ona je sve smela,,, ja nista.

Smela sam tu noc da citam kako Limundo na zalost, ne moze naterati prodavce da plate i prvu postarinu koju kupac plati.
Bilo mi je uzasno to da citam.

Ta zena je pokusala da izvuce pare i za tu postarinu.

Stvarno za svaku osudu.

@BitterLemon, tako sam citala na forumu da imam prava da zahtevam da dobijem novac pa onda platim. Pa evo sta se desilo.
Ispostavilo se da nemam prava.

Tako da ni sada ne smem da je ocenim negativno.

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
(11.02.2015 21:12)BitterLemon Piše: Наравно да смеш, јер трансакција није реализована захваљујући купцу а то је негативна оцена.

Nažalost, tehnički, to nije tačno. Predmet je primljen i plaćen, time je transakcija obavljena. To što je ona kasnije vratila predmet spada pod njeno pravo po ZZP ili ZOO ili PRC ... Nikako je ne branim ali znam kako će LT reagovati. Ono što mi nikako ne ide u glavu kada naletim na takve #$##$ je što lepo ne kažu - predomislio sam se, nisam dobro procenio... bilo šta kulturno. Svejedno po kom zakonu ili pravilniku, imaš pravo 14 dana da se predomisliš pa što onda dramiš, vređaš, pretiš... Vrati nazad, dobiješ novac nazad i završimo priču. Čemu na nešto neprijatno dodavati još neprijatnosti ?
Prošle nedelje sam konačno okončao priču sa jednim kupcem. Kupio je 4 stvari od mene odjednom pre mesec dana. Jedna je rešila da se pokvari odmah, druga je bila ispravna ali mu se nije svidela kako radi i dve sa kojima je bio zadovoljan. Bez ikakve tenzije smo se dogovorili oko povrata, poštarina... još sam morao da ga vijam nedelju dana da mi pošalje broj žiro računa da mu uplatim novac nazad. Normalno da nisam srećan zbog gubitka i da mi je neprijatno što nije sve ispalo kako treba ali sva prepiska je bila puna uvažavanja i jednostavno nemam nikakav loš osećaj o saradnji niti o samom članu. Pa što onda mora kao u slučaju koji Olja navodi ? Po mom iskustvu, najglasniji i najdrčniji su baš oni koji imaju najmanji razlog da budu takvi.
UBR imam još 48 slobodnih mesta na crnoj listi, slobodno mi pošaljite alijase svakog takvog kupca u PP. Zbog takvih sam se i zalagao za crnu listu i vrlo rado ću ih staviti na istu. Pored svih životnih problema samo mi još trebaju isfrustrirane sociopate na aukcijama.

Citiraj
Da, ali jedno je kada kaze da nije zadovoljan, vratio bi.

A drugo kada prodavac pogresi.

Videla sam da se uhvatila elastina i tegljenja kao pijan plota, pisala sam vec. Da bih ja bila kriva.

Mene to zlo u ljudima prosto - otruje. Fizicki mi je muka kada pogledam ovu haljinu.

Neverovatno koliko to ne volim, otisla bih negde gde nema lj od ljudi, na neku morsku obalu... Smile

Samo da se "ocistim" od te negativne energije i ljudskog zla i pakosti.

Ma otisla bih u korov samo da legnem i gledam neboooo....

Citiraj
(11.02.2015 22:03)Olja.Olja Piše: Neverovatno koliko to ne volim, otisla bih negde gde nema lj od ljudi, na neku morsku obalu... Smile

Eee, i tata bi, sine ... Smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 10 Gost(a)