• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 8 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezobrazni kupci!
(16.04.2015 20:50)Vesic1 Piše: Ma samo se vi zezajte, ali ja odgovor nikako da dobijem Big smile

Moracu da okacim ovde nekog prodavca koji vestacki podize cenu i da ga direktno optuzim za to. Mislim da je to jedini nacin da saznam da li admini citaju postove ili im je naskodilo ono pivo sto su ga popili van roka(roka trajanja). Smile

Smile
Već sam ti spomenuo "selektivno slepilo" Smile
Naravno da pročitaju sve što se ovde napiše (u svakom slučaju one "škakljive" teme) ali to nikako ne znači i da će odgovoriti na sve što je napisano. Sloboda govora znači upravo to - slobodno ti pričaj Smile ali ne znači da neko za to i mari ako to trenutno ili generalno nije u interesu. 

Citiraj
Ali ja stvarno i dalje ne shvatam sta im je problem da odgovore na ovo pitanje. Bilo da odgovore da ce raditi na tome, ali da sada imaju preca posla, ili da odgovore da nece raditi na tome jer to ne vide kao problem, ja ne bih zanovetao dalje.
Doduse, ovo drugo bi morali malo da argumentuju Smile

Citiraj
Vesiću, imam rešenje. Tresni kupcu ODMAH negativnu pa nek' se češe i neka on dokazuje da nije kriv. LOL

Citiraj
(16.04.2015 22:24)Vesic1 Piše: Doduse, ovo drugo bi morali malo da argumentuju Smile

:rolf:
Mislim da si ubo odgovor na tvoje pitanje  LOL
Neka od pravila komunikacije firma - klijent :
1. Nikad, podvući ću, _nikad_ ne ulazi u raspravu u kojoj svi argumenti nisu na tvojoj strani.
2. Nikad ne ulazi u raspravu gde bi negativne reakcije bile preovlađujuće.
3. U najboljem slučaju, retko odgovaraj na komentare onih koji su najglasniji u kritikama. Izaberi one umerenije.
4. Uvek, naglasiću, _uvek_ imaj u vidu da svaki pisani komentar može biti upotrebljen kao dokaz u slučaju spora.
5...

Ako si se, nekom slučajnošću, prepoznao u tome u poslednje vreme onda mislim da nema potrebe da navodim dalje stavke Big smile

Citiraj
Palac gore 
(16.04.2015 22:32)serjoza Piše: Vesiću, imam rešenje. Tresni kupcu ODMAH negativnu pa nek' se češe i neka on dokazuje da nije kriv.  LOL

ahahhaha sjajno Big smile Big smile Big smile
Svi mi kojima fali Krstitelj i drugi smajliji Big smile

Citiraj
Ne znam da li je neko imao slicno iskustvo
Postavila sam aukciju dala sve mere , izmerene duzine , ja licno merila , napisala da se kupac rukovodi samo izmerenim duzinama, predmet sam prodala , kupac preuzeo i javlja mi da mu se jako svidja ali mu je mala a imala je sve izmerene duzine koje u opisu predmeta koje verovatno nije ni pogledala i zeli da vrati, ja kontaktiram limundo misleci da sam ja potpuno u pravu da ne moram vratiti novac jer sam u opisu navela sve mere koje je kupac verovatno zanemario , a oni mi predlazu da ja vratim novac jer je kupac uvek u pravu pa i ako u ovom slucaju nije 1000%, pri tom je predmet prodat po 3 puta vecoj ceni od pocetne , imala vise ponuda pokvarila aukciju , mozda bi sa drugoplasiranim bilo drugacije koji je verovatno izmerene duzine uporedio sa svojim.Tako da ja 2 dana ne mogu da verujem kakav su mi odgovor poslali kojim direktno idu na stetu prodavaca .Kupac sutra moze da kupi od mene patike broj 38 iako nosi 45 , ne mora da cita opis sto mi je i napomenula operaterka i sutra da vrati patike a ja ako mu ne vratim novac ja cu dobiti negativnu i limundo ce reci da je to ok.NEVEROVATNO. Duboko razocarana .Cemu trud i merenje predmeta , cemu opis za tim nema potrebe, zasto se ja trudim i merim po 100 predmeta dnevno ako kupac nije u obavezi to da cita.

Citiraj
@pasam
Dobrodosli na Limundo.

Citiraj
pasam ima oko 1600 ocena,a ovo joj je prvo ovakvo iskustvo... imala je srece Wink
ja imam 500 ocena, a takvih iskustava bar 30-50

Citiraj
Не тако давно дао бих ти другачији савет, али с обзиром да овде не суспендују ни купце са 400 негативних мој ти је савет да прогуташ ту једну негативну и не вратиш новац. Једноставно реци "купац је добио оно што је описано и турите вашу негативну тамо где сунце не сија" али у форми циле-миле: "крајње сам незадовољна вашим одговором и не желим да свој интелект унизим признавања да није нешто што јесте, тако да ми слободно оставите ту негативну оцену". А онда бих купцу дао позитивну оцену са текстом народне умотворине "Ако некоме нешто није дало мајчино млеко, кравље није надокнадило." и завршио бих са том причом.

Citiraj
(18.04.2015 14:36)kristiola Piše: pasam ima oko 1600 ocena,a ovo joj je prvo ovakvo iskustvo... imala je srece Wink
ja imam 500 ocena, a takvih iskustava bar 30-50

Imala je mnogo srece kada je tek sada saznala za ovo. Smile

Citiraj
Bitter Lemon , bas sam se nasmejala na Vas odgovor i razmislicu o tome da mozda i tako uradim
xa xa

Citiraj
Namignuti 
@ Vesic, blago pasam, mislim,pa ja od pocetka muku mucim :rolf:
Zivot je nekom majka, nekom maceha Wink

Citiraj
Palac gore 
Slucajno sad listam svoje ocene nesto, i vidim da mi je blistok bio kupac nekad davno, pre 2 godine.  Hihi Thumbs up  Rukovanje
Smile Smile Smile

Citiraj
(18.04.2015 18:18)kristiola Piše: Slucajno sad listam svoje ocene nesto, i vidim da mi je blistok bio kupac nekad davno, pre 2 godine.  Hihi Thumbs up  Rukovanje
Smile Smile Smile

Znači zaslužio je da ga pomeneš u ovoj temi? LOL

Citiraj
Palac gore 
ahahaha, da, ali kao primer, kakav TREBA biti kao kupac Smile
nisam znala u koju temu da ubacim, ispalo je spontano Smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)