• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prodavcevo povlacenje negativne
Pod hitno povecanje broja blok kontakata.
Ja vise nemam ni zivaca, ni vremena da se razvlacim sa pacijentima po Limundu (ne vredjam nikoga ali jednostavno, kultura, razumevanje, postovanje, postovanje rokova je nesto sto je vecini nepoznanica)

I ja sam juce imao jednog, ubi se objasnjavajuci da ne primam pozive, on tvrdi zvao je, dam negativnu (pre toga se ne javlja danima, kad odjednom odmah se javlja izrevoltiran)

Citiraj
Blok lista ne resava ovaj problem jer nalog moze da napravi ko god zeli.
Ovaj problem bi mozda umanjile vece sankcije za onoga ko unese osvetnicku negativnu ocenu i ono o cemu su neki pisali da negativna ne bude vidljiva 24h.
Posto ne dobijam odgovor na moje pitanje, moracu da osvezavam pitanje na 24h, kao da sam postavio dnevni oglas.

Citiraj
˝Cuo˝ sam da ce obnavljanje postova poceti da naplacuju ... Pravi se lud
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
Nije problem, menjacemo kontekst  Thumbs up

¿¿¿npunɯıן od ɐɯıɔuıןʞ ɯıuɾpnןɐz ɐs ǝɾupɐɹɐs ǝɾuɐɾןʌɐqoǝu ɐz ʌıɹʞ ɯɐsıu ɐp ɯǝɾnzɐʞop ouןɐʇs ɐp ǝɾ ıɯ oןıpɐsop 'nɾuɐʇıd ɯoʌo od ıʇıpɐɹ oʇsǝu ǝs ǝɔ ıן ɐp

Citiraj
Da, mislim da ćeš ovako pre dobiti odgovor Smile

Citiraj
Ja to zato sto prevrnu oci kada vide moj komentar, pa reko da lakse procitaju ovako Wink LOL

Citiraj
Дудадуња је на одмору, тако да ћеш мало дуже чекати одговор осим ако не добијеш од неповољније одговор, мада уместо ње може и Љубиша да ти одговори, већ се уверзирао.

Citiraj
Lana mi rece da ce da provere ovog od danas, i cudi me da su ga izbacili
https://www.limundo.com/Clan/losmi.liman777

Citiraj
Зајебана је Лана, прст увек на окидачу, искусан гејмер.

Citiraj
Eto, izbaciše mi komšiju zbog tebe. Baš si surov Smile

Citiraj
Citat: DA LI CE SE NESTO RADITI PO OVOM PITANJU, DOSADILO MI JE DA STALNO DOKAZUJEM DA NISAM KRIV ZA NEOBAVLJANJE SARADNJE SA ZALUDJNIM KLINCIMA PO LIMUNDU???

Aktuelno  Kafica

Citiraj
Proslo 24h Smile Scena 1, peti put. Smile
Da li ce se nesto raditi po ovom pitanju? Dosadilo mi je da stalno dokazujem da nisam kriv za neobavljanje saradnje sa zaludjnim klincima po Limundu?

Citiraj
(08.04.2015 22:27)Vesic1 Piše: Proslo 24h Smile Scena 1, peti put. Smile
Da li ce se nesto raditi po ovom pitanju? Dosadilo mi je da stalno dokazujem da nisam kriv za neobavljanje saradnje sa zaludjnim klincima po Limundu?

Hoće - suspendovaće te limundo na 2-3 nedelje za tvoje dobro - da se malo odmoriš od klinaca. LOL

Citiraj
Heheh, moracu da prijavim vestacko podizanje cene u ovoj temi, pa da vidis kako ce odmah da je posete Wink Big smile

Citiraj
(08.04.2015 22:27)Vesic1 Piše: Proslo 24h Smile Scena 1, peti put. Smile

A da obnovis i pitanje? O cemu ono bese rec Big smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 4 Gost(a)