• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocenjivanje
(21.04.2015 17:45)dealla Piše: @MajstorMile

Ma to znamo već poodavno.
Nas sve ovde zanima kako mu je zbir ocena -1.
Sistemska greška il se nekom pokvarila računaljka:)
MajstorMiletu je vaznije da vezba i da lepo izgleda nego da ti pojasni gresku!!!! :bravo:

Citiraj
0+1-1-1-1-1-1=-1
-1-1=-1

Знаш, ја сам учествовао на математичким такмичењима, освајао неке награде, али у моје време је била нека друга математика, сад се бринем када будем имао децу да ли ћу знати да их научим оваквој.

Citiraj
(21.04.2015 17:45)dealla Piše: @MajstorMile

Ma to znamo već poodavno.
Nas sve ovde zanima kako mu je zbir ocena -1.
Sistemska greška il se nekom pokvarila računaljka:)

Ja izgleda ne žvaćem dovoljno glasno čim me majstor preskoči:)
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
@ DjuroZ

Vaš kolega BitterLemon je veoma lepo odgovorio na vaše pitanje u vezi sa ocenjivanjem saradnji :) Jedna saradnja - jedna ocena.

@ gibica

Član je imao dve negativne ocene i jednu pozitivnu i zato je -1. Ne bi valjalo da sistem ne zna sabiranje, bili bi u problemu :) Nakon toga je na zahtev člana koji mu je dodelio ocenu, ocena privremeno obrisana pa je to dovelo do zabune.

Citiraj
@ dealla

Nemojte mi zameriti, ali nekada ima puno postova sa više nedoumica pa slučajno previdim. Vi me slobodno povucite za zuluf ako vas preskocim :) Sad mi je takva frizura :)

Ako je vaše pitanje bilo u vezi sa NikolaRudan, napisah članu gibica kako je racunaljka izracunala :)

Citiraj
:D
Mile Mile
Ne zameram ali gibica vas je pitao a nas ostale živo zanima za ovog člana:
https://www.kupindo.com/Clan/vuk1991
10.strana

E da vidimo sad računaljku:)

Dealla L/K

Citiraj
@ dealla

Hvala na razumevanju :)

Član vuk1991 ima 5 jedinstvenih pozitivnih ocena i 6 jedinstvenih negativnih ocena zato je -1

Citiraj
(21.04.2015 17:57)BitterLemon Piše: 0+1-1-1-1-1-1=-1
-1-1=-1

Знаш, ја сам учествовао на математичким такмичењима, освајао неке награде, али у моје време је била нека друга математика, сад се бринем када будем имао децу да ли ћу знати да их научим оваквој.

Па ево је рачунаљка, 10 пута сам поставио, неће нико да ми објасни математику.

Citiraj
(21.04.2015 18:37)MajstorMile Piše: @ dealla

Član vuk1991 ima 5 jedinstvenih pozitivnih ocena i 6 jedinstvenih negativnih ocena zato je -1

Nadam se da nisi ozbiljna.  :facepalm:

Citiraj

Ма где су бре? Јел ви видите нешто што ми не видимо?

Citiraj

Jel ti procitas to sto si napisala? Kojih 5 jedinstvenih pozitivnih?????

Citiraj
Не знам, они бре тамо једу неке чудне печурке и смеју се по цео дан, и пију пиво са истеклим роком трајања.

Citiraj
Mile se izgleda predozirala.
Ja razumem da neko jednom ne vidi, desava se da promakne, ali Mile kao da cita postove kroz onu masku za zavarivanje.

Citiraj
Mileeee drmni jedno zidarsko da se pribereš:)

Dealla L/K

Citiraj
Molim vas da se držite teme - ovo je za viceve, a ne za ozbiljnu temu.  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:
Ahahahaaa... što bi deca rekla "Ne verujem".  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)