• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 9 Glasova - 4.11 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub ljubitelja životinja :-)
Niko vam ne brani da jedete što želite,ali ovo je Klub ljubitelja životinja,pa sa tog aspekta ja dajem svoj komentar.

Citiraj
(26.02.2015 23:55)kizabgdr Piše: Niko vam ne brani da jedete što želite,ali ovo je Klub ljubitelja životinja,pa sa tog aspekta ja dajem svoj komentar.

Niko ti to ne spori, nego nemoj se pozivati na Boga u opravdanju svog vegeterijnstva. ;)
Folk is not dead!

Citiraj
(26.02.2015 23:27)BitterLemon Piše: Не знам бре људи који то ви кувар гледате, ја имам неки Цептер кувар, тамо има све.

:lol: :rolf:

@ljubitelji životinja za igru i kuvanje: Ako vam engleski nije problem, preporučujem "Some We Love, Some We Hate, Some We Eat", Hal Herzog. Odlična studija.

Citiraj
Ne verujem da se ova igra završila lepo ali interesantno je videti da je tako nešto moguće i na kratko.

Citiraj
[Slika: 1.png]
[Slika: 2.png]

Citiraj
@jugana

Kopiraš drugi link po redu. "Kod za forum"
"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Citiraj
(27.02.2015 11:45)Guti1 Piše: @jugana

Kopiraš drugi link po redu. "Kod za forum"

Hvala, evo ih :) A ova ruska macka je stvarno carska, moja poznanica ima dve, velike su kao srednji pas - i jako stidljive :) Ova je naravno ljuta :lol:

Citiraj
Velikodušno kuče :)

[Slika: 38177-4d1c01e5d4731d1b425f7792007c4f14.jpg?v=0]

Citiraj

Citiraj
:@ Staroj slonici iskopali oči zbog zarade! (VIDEO)

Slonica je imala izbodena i ispucala stopala, noge u lancima, bila je dehidrirana i očigledno izmučena. Utvrđene su joj i povrede glave
Nakon što je nekoliko decenija provela na ulici u stravičnim uslovima, slonica Lakhi ostatak će života provesti u prirodnom okruženju i u društvu drugih slonova.
Brojne životinje u Indiji ceo svoj život provode u robovlasničkom odnosu. Životinje najčešće izrabljuju ljudi za prosjačenje, a zauzvrat nemaju ni adekvatnu prehranu.

Lakhi su zajednički spasili članovi organizacije “People for Animals” i “Wildlife SOS” u čijem će rezervatu slonica provesti ostatak života.

Prema rečima ovih organizacija, slonica je imala izbodena i ispucala stopala, noge u lancima, bila je dehidrirana i očigledno izmučena. Utvrđene su joj i povrede glave, a vid je najverovatnije izgubila nakon što su joj oči isčupane metalnim kukama.

Indijski sud Lakhi je i legalno dodelio njenim spasiteljima nakon što je utvrđeno da je slonica trebala da se pojavi u Bolivudskom filmu. Njen vlasnik očigledno nije prezao ni od čega zbog malo dodatne zarade. Sud je uzeo u obzir njeno stanje i godine koje je provela u užasnim uslovima i mučenju.

:@
http://www.kupindo.com/Clan/PANISER/SpisakPredmeta
POSETITE MOJE TEME:
Za koji strani klub navijate?
Smajliji
Omljena destinacija i putovanje
Omiljeni superheroj?
DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....)
IGRICE (PS.PlayStation...)
Slike clanova LimundoCafe

Citiraj
Užas. Shvatam želju za profitom ali ovakve stvari... Ponekad zažalim za Dušanovim zakonikom.

Citiraj
strasno ljucka nemar i bezosecajnost nema kraja
http://www.kupindo.com/Clan/PANISER/SpisakPredmeta
POSETITE MOJE TEME:
Za koji strani klub navijate?
Smajliji
Omljena destinacija i putovanje
Omiljeni superheroj?
DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....)
IGRICE (PS.PlayStation...)
Slike clanova LimundoCafe

Citiraj
Ja bih za ovakve uvek Drakonove zakone ili princip taliona...an eye for an eye...
"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Citiraj
Da pređemo na nešto vedrije:

AJDE USTAJ, LEP JE DAN !!!
[Slika: ajde-ustaj-lep-je-dan.gif]

Citiraj
Srce 
[Slika: njih-dvoje.jpg]
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 4 Gost(a)