• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
U skladu sa preporukom gevara otvaram novu temu, vezanu za samo funcionisanje, podesavanje opcija i sva druga pitanja vezana za Cafe.

Deo komentara #1 je prebacen u moj sledeci komentar - tj u komentar #5 na prvoj strani, na ovoj temi, radi bolje preglednosti teme

Citiraj
Zdravo sasacv68, hvala što ste otvorili ovu novu temu! :)

Što se tiče prvog predloga za kafanicu, trenutno ne vidim potrebu da to otvorimo jer već postoje predviđena mesta za diskutovanje o stvarima koje ste naveli.

Što se tiče poruka, one trenutno ne postoje na Cafe-u tako da svako ko želi da prati neku temu, treba da to uradi tako što će odabrati da mu info o tome stiže na e-mail. Videćemo koliko je moguće da omogućimo poruke.

Hvala još jednom na veoma aktivnom učestovovanju u Cafe-u i na druženju! :ziveli:

Citiraj
Sada sam proverio, kada unesem   "ђ" dobijem "ć", kako i treba. Isto je i sa "ћ". Možda je do tastature.

Citiraj
------------deo iz prvog komentara na temi prebacen ovde - radi bolje preglednosti teme
Vezano za ovo, ja bih zamolio admine da oni ipak otvore glavnu temu - dakle temu u rangu: Druzenje, odnosno Limundo ili Kupindo. Mozda bi takva tema mogla da bude i u okviru teme Druzenje, ali je poenda bude odmah uocljiva.

Mogla bi da se nazove recimo Kafanica (ili drugo prikladno ime), a u okviru nje bi bila ova moja tema oko funkcionisanja, a i ostali clanovi bi mogli da otvaraju druge teme, kao sto su tutorijali i preporuke za postavljanje slika ili videa, kao druge teme vezane za sam Cafe. Naravno u okviru teme Kafanica bi trebalo prebaciti i temu Predlozi i ideje za Limundo Cafe (koja je sada u temi Limundo/Ideje i predlozi)
Znaci nesto ovako
[Slika: 14m894n.jpg]

Nego da postavim pitanje u vezi funkcionisanja Cafea:
ako ne postoje ili nisu zamisljene PP na Cafeu, cemu onda sluze ove opcije u podesavanju naloga u cafeu, ?
[Slika: 8vntrb.jpg]
a uz to i ne rade !

Osim toga mislim da svi forumi imaju i tu opciju, Privatnih Poruka, pa bi trebalo razmisliti o uvodjenju iste (uz pravila koja vaze i za limundo poruke), ili mozda treba da se prebacimo na Limundo i tamo dopisujemo ?
------------kraj prebacenog komentara

Novi bag...ili samo, mali propust
u temi Limundo Cash se ne moze otvoriti pod tema - nema dugmeta Otvori temu
evo
[Slika: 207vp8j.jpg]

Citiraj
Hvala na prijavi. Ispravljeno sada. Taj podforum tek treba da se pusti.

Citiraj
Ne mogu da nadjem temu gde se pise o kafeu pa cu ovde.

Nema nikakvih obestenja ili oznaka da je odgovoreno na temi na kojoj sam recimo pisala.

Ne mogu da nadjem neke teme, tumaram po kafeu i idem sistem deo po deo, pa cu naici :)

Nasla sam jednu temu po mojim porukama, trazila sam je u kafeu i nisam nasla pa je tako pronasla.

Malo to smeta. Cudno malo. :(

Jel to samo meni?

Kada dodjem u kafe, posle nekog vremena, deluje mi da nema aktivnosti danima... onda uocim neke teme, sitna slova i imena clanova koji su pisali.

Ni nove teme ne uocim odmah.

Da je druga nijansa zelene ili sl. Da se zna...

Precice ne koristim, skroz su dole i zaboravim na njih.

Citiraj
Ja se pretplatim da mi na email stiže info kada neko odgovori u temi koju pratim. To radi. Da li ste tako probali?

Citiraj
Da, sada vidim da mi na kompu kod kuće ne radi kako treba. Proveriću o čemu se radi.

Citiraj
gevara, potkrala se jedna slovna greška u podnaslovu Limundo Cafe-a (trepćući podnaslov)
Za dobar početak najbolje je da prvo pročitete Cafe pravilnik - pročitate :)

Citiraj
Valjalo bi uvesti opciju da iz cafea ulazimo direktno na profil sagovornika i na Limundu. Npr uđem ovde na profil smuk88 i postoji link njegovog profila na Limundu.
Folk is not dead!

Citiraj
(26.11.2014 21:48)pezzys Piše: gevara, potkrala se jedna slovna greška u podnaslovu Limundo Cafe-a (trepćući podnaslov)

neponovljiva, sada se i Tebi javljam u vezi slovne greške. ok sam napisao gevara - diskonektovao se.
Možda se može ispraviti.
Ja sam u svom profilu (statusu) na Limundo ubacio reklamu i onda primetio da jedno slovo "ne paše" :)
Pozdrav!

Citiraj
@gevara
sta bi s odgovorom na post #32, na temi http://cafe.limundo.com/thread-36-post-1...ml#pid1011
Rekoh mozda si ispustio da ispratis temu predplatom na e-mail :cool: , pa ko velim da podsetim.
Taj li si?
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
Odgovorio sam na #32, u #33 sam napisao
:lol: Niste pogodili

Citiraj
(26.11.2014 21:48)pezzys Piše: gevara, potkrala se jedna slovna greška u podnaslovu Limundo Cafe-a (trepćući podnaslov)

Ispravljeno sada, hvala što ste javili! :)

Citiraj
(27.11.2014 10:02)gevara Piše:

Ispravljeno sada, hvala što ste javili! :)

:cool: ultraperfekcionista :)

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)