• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Pa samo registrovani korisnici i mogu da komentarišu. Nevaspitani gosti samo pregledaju stranice bez dozvole Smile Ali, šalu na stranu, uvrede se ne smeju tolerisati. Ipak je ovo forum za razmenu informacija & zabavu. I Kafica2

Citiraj
Nazalost uvrede se ovde i te kako tolerisu.

Citiraj
Interesuje me kako pravite statistiku za posećenost tema ? Kad god pogledam na "ko je online" neko čita temu - Kako uslikati predmet za prodaju [TUTORIJAL] a opet ona nije na spisku najposećenijih. Da li se statistika odnosi samo na one koji su ulogovani ili i na goste ? Nekako mi se čini kao da je tema zapostavljena na toj listi.
UBR izbacite onaj procenat o "ukupan broj komentara". Kada ga vidim svatim koliko brbljam ovde u odnosu na ostale Smile

Citiraj
Statistiku računa sam sistem, broji se i poseta od strane gostiju. Smile

Citiraj
Molim admina koji je zadužen za funkcionisanje privatnih poruka u Cafeu da mi pošalje jednu Smile da ga nešto priupitam, imam baš velikih problema...

Hvala unapred
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
Neke PP iz Cafea mi stižu samo na mejl. O čemu se tu radi?

Citiraj
Poslala sam vam test poruku Smile

Citiraj
Već drugi put mi ne uspeva da postavim video u Cafeu. Radim sve kao i do sada, slike postavljam normalno ali video ne mere. Gde grešim ?

Citiraj
(28.03.2015 19:32)blistok Piše: Već drugi put mi ne uspeva da postavim video u Cafeu. Radim sve kao i do sada, slike postavljam normalno ali video ne mere. Gde grešim ?

Evo da probam ja Smile

Naravno, u odgovarajucoj temi se ide na ''pregled komentara'' i tada se otvori ovo:
[Slika: 1.jpg]

Onda drugi korak:
[Slika: 2.jpg]
Treci korak:
[Slika: 3.jpg]

Otvoriti video i ceo link videa prekopirati ovde:
[Slika: 4.jpg]

Kliknuti na ''ubaci'' i to bi bilo to Smile

Citiraj
Hvala na odgovoru Smile
Tako sam i radio, no nije htelo Tuzan Dealla mi je objasnio da obrišem on htpps... da ne bude duplirano i sada hoće. Mada nije mi jasno, ni do sada to nisam brisao pa je moglo... Što bi neko rekao Gremlini Smile

Citiraj
Bas to htedoh da kazem, ja ne brisem to duplo https ubaci mi klip normalno. Smile

Citiraj
Jbg.Ja uvek brišem.Wink
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
Izgleda da ovo vaše prolećno spremanje Cafea nije bilo precizno. Većina video snimaka koji su normalno mogli da budu viđeni sada ne mogu. Ili je to samo kod mene slučaj ? Pogledajte u http://cafe.limundo.com/thread-285.html

Citiraj
I kod mene.

Citiraj
Kod mene sve radi.Samo se vi žaliteSmile
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)