• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
E ovo je smesno :) Iznad Blistokovog posta gleda me Bitter, pise Banned i njegov odgovor na moj jucerasnji glitch "Forum je ljut na tebe" :lol: Vidi sada na koga je ljut :lol:

Citiraj
U nedostatku Bittera da ti ja odgovorim -
Ko se zadnji smeje ... zadnji je i shvatio :D

Citiraj
(20.10.2015 15:18)blistok Piše: Adminima koji ovde ne čitaju ni kada čitaju :
Dva člana ste suspendovali ... Nemam pojma zašto i nemam nikakvu nameru da ulazim u to da li su zaslužili ili ne.
Ono što je bitno, opet ste to uradili bez ikakve opomene, obaveštenja pa čak ni bez sendviča za usput. Da li smete to da uradite ? Ma smete, ko vam brani. A čak i da vam brani, koga se tiče da li ćemo biti u ovom Cafeu i da li će i njega uopšte biti. Da li će vas taj način postupanja sa članovima (smeo bih reći i klijentima) napraviti većim ljudima ili barem većim facama ? Neće. Izgledate sve manji i manji. Kada već uradite nešto (dobro ili loše) onda skupite herca pa izađite pred raju i glasno kažite - da, ja sam ta/j i uradi/o/la sam to i to. Imaćete poštovanje barem za taj čin ako već za ništa drugo.

:thumbsup: :klanjam se: :bravo: :bravo: :bravo:

Citiraj
(20.10.2015 15:18)blistok Piše: Da li će vas taj način postupanja sa članovima (smeo bih reći i klijentima) napraviti većim ljudima ili barem većim facama ? Neće. Izgledate sve manji i manji.

Смер у коме је све кренуло ----->>>>>>>

Постојао Кафе, па га није било.
Сад опет постоји као и слобода у медијима :Д
Кафе је кварљива роба :)
Зна се чије је ово двориште!  
"Ако ми се не свиђа твоје присуство, летиш из дворишта - просто..."

Блисток је све рекао. Колико ће све да траје?
Одох да спавам...

Citiraj
Sve tuznija je ova kafana. Vec drugi dan nema Blistoka sa vicevima, nema Gorkog, nema Leke.....sigurnost kupovine na sajtu sve veca (citava 2 lopova uvacena!!) ovi sa (-50 i vise negativnih) vise ne smetaju, shuma medju aukcijama vise nema, bivsem moderatoru sajta izbrisali sve zenine ocene i vise nema sta da se brise, "neponovljiva" se vise ne hvali da li ima 750.000 ili vec 800.000 clanova, zatvorenu temu na 15 dana ponovo otvorili posle 19 dana, copy-paste odgovori LT jos uvek isti....
Ostaje nam da se otvori tema "Pohvale upucene Limundu" pa da se raspisemo :angel:
Na primer: imamo u kafani vec dva izvinjenja admina, sto je za svaku povalu :bravo:

Citiraj
(20.10.2015 15:18)blistok Piše: Adminima koji ovde ne čitaju ni kada čitaju :
Dva člana ste suspendovali ... Nemam pojma zašto i nemam nikakvu nameru da ulazim u to da li su zaslužili ili ne.
Ono što je bitno, opet ste to uradili bez ikakve opomene, obaveštenja pa čak ni bez sendviča za usput. Da li smete to da uradite ? Ma smete, ko vam brani. A čak i da vam brani, koga se tiče da li ćemo biti u ovom Cafeu i da li će i njega uopšte biti. Da li će vas taj način postupanja sa članovima (smeo bih reći i klijentima) napraviti većim ljudima ili barem većim facama ? Neće. Izgledate sve manji i manji. Kada već uradite nešto (dobro ili loše) onda skupite herca pa izađite pred raju i glasno kažite - da, ja sam ta/j i uradi/o/la sam to i to. Imaćete poštovanje barem za taj čin ako već za ništa drugo.

Sine, veli, ko igra za raju 

i zanemaruje taktiku
zavrsice karijeru 
u nizerazrednom vratniku, fakat

UBR Kontaš ba:)
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
Listam ovih dana malo po statistici pa sam utvrdio neke zanimljive, bar za mene, činjenice.
- Od aktivnih članova u Cafeu najduži staž imaju TajaNS, Ljubiša.va i Limubaj tako da ćemo od sada njih da zovemo - matori :D
- Remeo ima dupli nalog a bogami i još dosta admina :)
- Tema SMESNI,ZANIMLJIVI KLIPOVI SA NETA je poslednjih desetak dana najposećenija jer stalno ima barem deset članova koji su u njoj ... Obzirom da je bio samo jedan post u toj temi u poslednje dve nedelje izgleda da ljudi sporo čitaju :)

Citiraj
Mozes slobodno i mene da zoves "matori" :thumbsup:

Citiraj
mnogi su registrovani sa slicnim brojem komentara 24.11. i pre... mislim ja sam medju "mladjima"

Citiraj
A i po ovome sam mator:
Vreme provedeno na Limundo Cafe-u: 1 Mesec, 1 Nedelja, 2 Dana, 14 Časova, 47 Minuta, 55 Sekundi

Citiraj
:)

1 Nedelja, 5 Dana, 19 Časova, 34 Minuta, 48 Sekundi

Citiraj
@goran2485
Statistika se odnosila samo na ovaj Cafe. Nemam ja znanja da saznam statistiku od prvobitnog a i nisam toliko dugo na LKO da bi znao ko je sve bio prisutan u njemu. Eto, vas, koji ste bili i na prvom Cafeu ćemo zvati - časne starine :D

@ljubisa.va
Ti si registrovan 18.11 a ne 24 :) No, to nije bitno, uzeo sam u obzir samo one koji su aktivni, tj. koji i dalje nešto napišu a ne i one koji su davno nestali u akciji :) Njih uzimaju u obzir samo samo oni koji govore o 700000 naloga. Ako bih išao tom logikom onda bih i ja bio član na desetine sajtova gde sam se registrovao, pojavio jednom i nikada više. Uostalom, džabe se braniš, nikada više nećeš biti "mlađi" :D

Citiraj
Pitanje za admine: Bag?
Nakupilo mi se privatnih poruka (pp), usla u crveno sa vise od 70% potrosenog prostora.
Uhvatim juce i pobrisem bar pola, i dalje u crvenom. Reko', kasni, sredice se sledeci put kad udjem na pp, kad ono, danas i dalje crveno sa 78% popunjenog prostora.
Gde je bag? Da se izlogujem i ponovo ulogujem? Ispraznim kes (kod vas, ne kod sebe)?
Hvala unapred.

Citiraj
(19.11.2015 19:24)jugana Piše: Pitanje za admine: Bag?
Nakupilo mi se privatnih poruka (pp), usla u crveno sa vise od 70% potrosenog prostora.
Uhvatim juce i pobrisem bar pola, i dalje u crvenom. Reko', kasni, sredice se sledeci put kad udjem na pp, kad ono, danas i dalje crveno sa 78% popunjenog prostora.
Gde je bag? Da se izlogujem i ponovo ulogujem? Ispraznim kes (kod vas, ne kod sebe)?
Hvala unapred.

nisam admin ali obrisi kantu za otpatke

Citiraj
(19.11.2015 19:25)LiMuBaj Piše:
(19.11.2015 19:24)jugana Piše: Pitanje za admine: Bag?
Hvala unapred.

nisam admin ali obrisi kantu za otpatke

LMB je admin - sad je jasno ko dan. :lol:

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)