• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Izgleda, Li, da si u pravu, ali moram da se prekrstim. Gde jos to tako funkcionise?
Hvala u svakom slucaju, admini, ne morate da odgovarate Smile

E, al' pazi sad, u korpi za otpatke nemam opciju "select all"
Tuzan

Citiraj
Pa kad samo pp pises

Citiraj
(19.11.2015 19:31)ljubisa.va Piše: Admin - sta bese to?

LMB je tajni admin, ja da ti kažem. Obrati pažnju - kad je neko od admina aktivan - LMB nije. Tačno kao Supermen ili agenti iz Matriksa - samo preuzme identitet nekog od admina i hara ovde. LOL

Citiraj
Ma pustite Lija, stvarno ko zna kad bih ocistila to da nije njega bilo. I ovako sam kliktala pola sata :brise znoj s cela: Big smile

Citiraj
Pa nema on za bzvz jedini nadimak k'o niko drugi

E jugana, jugana.... Ccccc, korpu ne znas da ispraznis

Citiraj
tako je nista nije slucajno Big smile

Citiraj
Preispito bih ja to na glavnom vecu

Citiraj
i
(19.11.2015 19:40)ljubisa.va Piše: Preispito bih ja to na glavnom vecu

slazem se  i ja sam hteo da trazim da mi obrisu to jer nije red da se klerik , zaljubljuje po forumu Big smile

Citiraj
(19.11.2015 19:37)ljubisa.va Piše:

Pa znas kako, meni lepsa polovina obicno ne ostavlja da radim takve poslove Wink

Citiraj
pa za to su placeni djubretari

Citiraj
(19.11.2015 19:55)jugana Piše:

Pa znas kako, meni lepsa polovina obicno ne ostavlja da radim takve poslove Wink

Nije ni čudo kad n'umeš. LOL

Citiraj
(19.11.2015 20:03)serjoza Piše:
(19.11.2015 19:55)jugana Piše:

Nije ni čudo kad n'umeš. LOL

:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

Citiraj
Морам мало да критикујем. (за промену Smile )
Поједини администратори себи бришу негативне оцене, што није у реду, било би у реду да бришу све оцене које добијају или да уведу блокаду оцењивања њих самих. Крајње је подло позитивне коментаре и оцене остављати а негативне брисати. Овде нема места сујети, уколико добијеш негативну прихвати је достојанствено, мислиш да је ја заслужујем такође? Слободно ми је удели.

[Slika: alduin.jpg]

Није забрањено оцењивати овде у кафеу, замолио бих те да не злоупотребљаваш своја овлашћења. Неколико си их већ обрисала, али веруј да то више говори о теби него комплетан минули рад овде. Да ли си прихватала позитивне оцене од мене када сам хвалио? Јеси, наравно. Због чега њих ниси брисала? Из истог разлога молим те немој ни ове, оне су траг твог рада, и сасвим је нормално да свачији рад има успона и падова.

Citiraj
Cini mi se da je Necita dobila konkurenciju. U to ime.

[Slika: vestice-na-metli.jpg]

Citiraj
Predložio bih Biteru da za svoj sledeći avatar izabere neku fotku na temu -

[Slika: whack-a-mole-ogrady.jpg]

pošto deluje da je to ovde postao glavni sport. Kada ne znaš da odgovoriš onda klepi banovanje.
ubr to što si u pravu ne znači da moraš i da to vičeš sa krova

@ Zainteresovani i nezainteresovani
1. Ovo je javni forum. U prevodu - dogod se neka osoba pridržava osnovne kulture u obraćanju ima pravo da iznosi svoje mišljenje o čemu god hoće i koliko god puta hoće (ne, Limubaj, to ne znači to što ti misliš Smile ) svidelo se nama to mišljenje ili ne. Niko nas ne tera da ga čitamo. Kakvo god da je mišljenje izneto ono govori ne samo o osobi ili pojavi koja se komentariše već isto tako i o osobi koja taj komentar piše.

2. Ovo nije samo javni forum, ovo je i zvanični forum jedne firme. U prevodu - ono što zaposleni u toj firmi ovde napišu (podjednako bitno i ono što ne napišu) se ne odražava samo na sliku koja će biti stečena o njima već i o firmi za koju rade. Ponekad pomislite da ovo ne čita samo neko od onih 732856 članova već čitaju i oni koji potencijalno mogu da postanu članovi i kakav utisak oni stiču o vašem nastupu prema klijentima i trudu koji ulažete da "zadovoljan kupac je najbolja reklama" bude ne samo fraza koju prodajete drugima već vaše stvarno načelo.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)