• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Ne znam zasto je obrisan komentar, ali smatram da nije u redu, jer uvek treba cuti i drugu stranu.
Ako takav sadrzaj nije za forum, onda treba obrisati sve vezano za to, a ne nesto brisati, a nesto ne.

Citiraj
(15.12.2015 14:46)LiMuBaj Piše: treba se  opustiti i sale i zezanje ovde shvatiti benigno a ne maligno

msm ja sam dealli i smuku pre neko vece porucio da cu im poslati maserku da ih depilira o mom trosku :) , e sad oni su to shvatili kao salu ali mogli su da shvate i kao neku pretnju npr,, :hmm:

posto je moj prethodni komentar obrisan samo da kazem

da mi je zao ako je neko moje komentare doziveo kao uvrede maltretiranje  ili tome slicno i zbog toga se izvinjavam

ali bilo je i neprimerenih komentara i na moj racun pa se niko zbog toga nije izvinuo

treba da se cuje i druga strana ali ipak vidim da je vecini jasno da ja nisam nista zlonamerno mislio niti sam neka opasnost po bilo ciju bezbednost sto me je posebno pogodilo ako sam tako dozivljen

eto nadam se da ovo nece biti obrisano i da i ja imam pravo glasa
Meni je zao sto su ti obrisali post, ni to nije u redu. Mada nisam sigurna da sam ga procitala, nesto sam bas u guzvi ovih dana.

Samo da ti kazem, i zezanje ima granice, a poseban je problem to sto su te granice razlicite kod zena i muskaraca.
Znas i sam kako i zbog cega, da ne razglabam, ali je fakat da razlicite stvari razlicito prihvatamo.
Ne kazem da sama nisam nikada presla granicu, nekad se sto bi rekao Serjoza laprdanje otme kontroli.
Jedno je bilo skoro, kajem se zbog toga (ovo je za Smuka :))
I tako, ne bih dalje o tome, hajde da zapamtimo lekciju i nastavimo druzenje :)

Citiraj
@jugana

pa sto se ljudi duze poznaju nekako se ta granica sale i laprdanja poveceva kontas znamo se mogu malo vise da zezam

pa mene je serjoza toliko zezao i nikad se nisam naljutio jer je majstorski to radio

doduse zasmetali mi neki smukovi komentari ali sam brzo zaboravio da ih sad ne nevodim i sad sam super sa smukom npr...

i moram da kazem da sam u velikom strahu sta cu napisati da se neko nebi uvredio jer mi to nikad nije bio cilj

jedino mi ok da se vredjaju ovi za vestacko nudjene ostale sve postujem i volim

Citiraj
Ja bih želeo ovim putem da se zahvalim fanovima i da najavim novi kompakt ce de "Serjožine besede vol. 2 - kako da ne gladujete, a ne smršate" koji izlazi pred Novu godinu i da pozdravim sve u studijama, a naročito šaramantnu voditeljku.
Ne šaljem se pouzećem, dogovor isključivo Limundo porukama.  :hihi:

Citiraj
Somborac je kriv za sve .On je zapalio žito:D(a daaaaleko je od studenta)

UBR Istine radi nije samo LiMuBaj-ev komentar obrisan.Obrisan je i prethodni Kristiolin:)

UBR Meni je sad najzanimljiviji Smukov kom.koji štrči ko prase u Teheranu:D
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
Hint za Lazara :
Ako bi da potraješ malo duže od par sati ovde možda bi mogao da izabereš neki alijas i avatar koji ne ide u kompletu sa neonskim znakom na tvojoj pozadini i na kome piše "šutni ovde" :) To što nas ignorišu ne znači i da ne čitaju pažljivo šta se piše o njima :) Bilo bi lepo da potraješ toliko da se barem razmeni neka poruka pre nego što ponovo stave stenu na pećinu :) Ili probaj sa Različak, Višebojak, Nezanovetak ... vidiš da se tako bolje prolazi :)

Citiraj
(22.12.2015 16:19)blistok Piše: Hint za Lazara :
Ako bi da potraješ malo duže od par sati ovde možda bi mogao da izabereš neki alijas i avatar koji ne ide u kompletu sa neonskim znakom na tvojoj pozadini i na kome piše "šutni ovde" :) To što nas ignorišu ne znači i da ne čitaju pažljivo šta se piše o njima :) Bilo bi lepo da potraješ toliko da se barem razmeni neka poruka pre nego što ponovo stave stenu na pećinu :)  Ili probaj sa Različak, Višebojak, Nezanovetak ... vidiš da se tako bolje prolazi :)

:-/ ???? :facepalm: Ne uspeva, ???????
Opet radila metla?

Citiraj
[Slika: 56151452.jpg]

Citiraj
Sad kad sam se ulogovao primetim da mi je nestala gomila ocena. Smesta sam posumnjao na jednu osobu i bio sam u pravu. Lazar je promenio status :) Komentari su ostali ali izgleda da neregistrovane osobe mogu da pišu ali ne i da ocenjuju tuđe komentare. Drž se Lazo, kako je krenulo ostaćeš bez krštenice :D

Citiraj
(24.12.2015 20:53)blistok Piše: Sad kad sam se ulogovao primetim da mi je nestala gomila ocena. Smesta sam posumnjao na jednu osobu i bio sam u pravu. Lazar je promenio status :) Komentari su ostali ali izgleda da neregistrovane osobe mogu da pišu ali ne i da ocenjuju tuđe komentare. Drž se Lazo, kako je krenulo ostaćeš bez krštenice :D

Juuu, naopako! Vidi stvarno - i mene skratilo za ocene-uglede. Prekjuče prepodne se brisalo i u pričaonici - ne' da valja to., ne, ne. 

Citiraj
[Slika: m0754.gif]

Citiraj
(26.12.2015 19:31)blistok Piše: [Slika: m0754.gif]

:(

Citiraj
Gledam čestitku koju nam je uputio LT. Lep gest, sve pohvale i za uložen trud :) Ipak, moram neke od njih da izdvojim ...
Ubedljivo najbolju čestitku nam je uputio onaj neobrijani (treći u trećem redu) - imam kolač, poješću kolač a vi gledajte :D
Alduin je za dlaku druga jer je slikom (ko ne zna taj film neka ga potraži na imdb) pokazala kakav nas sigurnosni tim čuva :)
G.Miloš jer nam je saopštio da ćemo i u sledećoj godini dobijati brze odgovore ... u roku od mesec i po dana od postavljanja pitanja, najkasnije :)
Prvi brka u listu jer je nacrtao cool deda mraza :)
Drugi brka jer nam je jedini poželeo ono pomoću čega ćemo se opuštenije smeškati, lakše plaćati za zdravlje ... :)
Plavuša ... ne znam šta je htela da poruči sa onom fotkom ali dobra je :)

Jedino poslednjem momku predlažem da smanjite platu jer očito je prevelika kada ima takva kolica :)

Sve u svemu, lepo sa vaše strane i poslušajte svoje savete :)

Citiraj
(28.12.2015 16:39)blistok Piše: Gledam čestitku koju nam je uputio LT. Lep gest, sve pohvale i za uložen trud :) Ipak, moram neke od njih da izdvojim ...
Ubedljivo najbolju čestitku nam je uputio onaj neobrijani (treći u trećem redu) - imam kolač, poješću kolač a vi gledajte :D
Alduin je za dlaku druga jer je slikom (ko ne zna taj film neka ga potraži na imdb) pokazala kakav nas sigurnosni tim čuva :)
G.Miloš jer nam je saopštio da ćemo i u sledećoj godini dobijati brze odgovore ... u roku od mesec i po dana od postavljanja pitanja, najkasnije  :)
Prvi brka u  listu  jer je nacrtao cool deda mraza :)
Drugi brka jer nam je jedini poželeo ono pomoću čega ćemo se opuštenije smeškati, lakše plaćati za zdravlje ... :)
Plavuša ... ne znam šta je htela da poruči sa onom fotkom ali dobra je :)

Jedino poslednjem momku predlažem da smanjite platu jer očito je prevelika kada ima takva kolica :)

Sve u svemu, lepo sa vaše strane i poslušajte svoje savete :)
Ahahahah, da mu smanje platu, pa nisi primetio da su kolica nacrtana? :D

Citiraj
(31.12.2015 00:18)Necita Piše:
(26.12.2015 19:31)blistok Piše: [Slika: m0754.gif]

[Slika: animated-witch-image-0104.gif]

:)

Ima i toga, mada mislim da je ona prva fotka koju si stavio bila adekvatnija jer je vernije raspoređivala krivicu za stanje.

UBR Svrni nekad i u neko doba kada nisu tu samo oni koji pate od nesanice :D 
UBR2 Poenta se i dalje može dokazati bez stavljanja prsta u oko, pa je moj predlog i dalje recimo ... Eliot Nes ili Roj Bin ili ... :)

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)