• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novosti na Limundo Cafe-u
Nije to nista strasno, bar meni, samo sminka, koja nema nekog znacaja :)

Citiraj
:) bar neki od mojih predloga je usvojen, ne morate ni da vracate. Uvek mozemo da se zahvalimo u komentaru ;)
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
(23.12.2014 11:52)ljubisa.va Piše: Nije to nista strasno, bar meni, samo sminka, koja nema nekog znacaja :)

Cekaj da vidis kad se Svetlana nasminka pa da vidis dali ima znacaja ili ne :kafa:

Citiraj
(26.12.2014 00:41)deqi Piše:
(23.12.2014 11:52)ljubisa.va Piše: Nije to nista strasno, bar meni, samo sminka, koja nema nekog znacaja :)

Cekaj da vidis kad se Svetlana nasminka pa da vidis dali ima znacaja ili ne  :kafa:

kako li me zamisljas, kad verujes da kod mene sminka ima toliki znacaj? :@
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
(26.12.2014 00:45)Ssvettlana Piše:

Cekaj da vidis kad se Svetlana nasminka pa da vidis dali ima znacaja ili ne  :kafa:

kako li me zamisljas, kad verujes da kod mene sminka ima toliki znacaj?  :@

E sad si us..motku :rolf: :rolf:

Citiraj
(26.12.2014 00:45)Ssvettlana Piše:

kako li me zamisljas, kad verujes da kod mene sminka ima toliki znacaj?  :@

e to sam hteo, da saznam dali se sminkas :skaceodsrece:

Citiraj
(26.12.2014 00:57)BitterLemon Piše: Видим људи се навадили на ону причу са заскакивањем на личном преузимању, ону са браком. :)

Mislim da gresis,
ovde moze biti samo licno preuzimanje bez braka posto je Svetlana udata zena, zar ne ? :kafa:

Citiraj
(26.12.2014 01:06)BitterLemon Piše: Заплет приче је код заскакивања а не код брака. :)

Znam na sta si aludirao, u obzir dolazi smo licno preuzimanje ostalo nije po Limundo pravilima :kafa:

Citiraj
pravila pravila da bi me... :cao:

Citiraj
Trenutno imamo 2.000 članova. I najnoviji član Cafe-a je saallee

Dobro dosli saallee  :bravo:  
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
A prvi je badadmin ;)
http://cafe.limundo.com/user-0001.html
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
(28.12.2014 18:41)sasacv68 Piše: Trenutno imamo 2.000 članova. I najnoviji član Cafe-a je saallee

Dobro dosli saallee  :bravo:  

http://cafe.limundo.com/user-2000.html :cao:

Citiraj
Na Cafe-u je napravljeno da u svakoj temi, prvi komentar bude lepljiv. To znači da će se videti kao prvi na svakoj strani. :)
To je dobro kako bismo uvek znali o čemu se tačno diskutuje u nekoj temi. :ziveli:

Citiraj
cesto ovaj café "zaglupi" na neko vreme... za li neko sta je po sredi?

Citiraj
sredite malo u samom nalogu člana da bude vidljivo na koje je teme učestvovao i koje je otvorio, evo već 20-tak minuta trazim post od pre mesec dana i naravno još nisam našao
koristim elektronski potpis

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)