• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prodaja
Sta znaci kada na predmetu sto prodajem pise posmatra 3 posmatra 4 ??

Citiraj
(17.05.2017 17:40)Mamila Piše: Sta znaci kada na predmetu sto prodajem pise posmatra 3 posmatra 4 ??

to znači da 3 ili 4 člana je zaiteresovano da kupi ili ponudi na aukciji

Citiraj
Ili da imaju istu stvar pa zele da vide da li ce se prodati.

Citiraj
(17.05.2017 17:40)Mamila Piše: Sta znaci kada na predmetu sto prodajem pise posmatra 3 posmatra 4 ??

A u stvari ono što to sigurno ZNAČI jeste da su ti posmatrači predmet stavili u LISTU ŽELJA.
Ostalo kolege prethodni govornici pretpostavljaju i nagađaju - ZAŠTO su stavili u listu želja, odnosno to su mogući razlozi.

Citiraj
A eto, nekad želim da kupim pa i kupim, nekad zaboravim, nekad imam sličan predmet pa me zanima dal se prodalo i pošto i tako...

Generalno, ni 50 posmatrača nisu ti garancija da će iko licitirati.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
Kupila sam majicu pre neki dan na kupindu, kazem ženi da posalje preporuceno pismo, jeftinije je. Ona pošto to nikad nije tako slala posalje slucajno obicno. Misterija! Majica ne stize i gubi joj se svaki trag! U pošti kažu da zaboravim na posiljku

Samo da siznes, znači da ako ne platis više, lopovi u pošti mogu slobodno da ukradu i nikom ništa? Svima lepo?

Zato nam je ovako čemerno!

Da mogu sutra bi otišla iz ove šugave zemlje....ali nemam para :(

Ima neko na zajam?

Haha! Treba mi na zajam nečija bogata tetka, može i baba...nisam izbirljiva

Citiraj
(18.05.2017 15:38)okimaki71 Piše: Kupila sam majicu pre neki dan na kupindu, kazem ženi da posalje preporuceno pismo, jeftinije je. Ona pošto to nikad nije tako slala posalje slucajno obicno. Misterija! Majica ne stize i gubi joj se svaki trag! U pošti kažu da zaboravim na posiljku

prodavac je pogrešio i on nema dokaz da je poslao ..., morao bi da vam vrati novac nazad barem bi ja to uradio

Citiraj
Zenica je stvarno dobra i poštena, nudi mi da mi pošalje nešto drugo besplatno...ali ovaj gorak ukus se ne može isprati.

Pozitivno sam je ocenila, i ona se pojede živa...

Ja sam neki baksuz...izgleda mi

Citiraj
(18.05.2017 15:57)okimaki71 Piše: Zenica je stvarno dobra i poštena, nudi mi da mi pošalje nešto drugo besplatno...ali ovaj gorak ukus se ne može isprati.

pa zato se šalje preporučeno a ima i pošiljka sa potvrđenim uručenjem što je još jeftinije i onda ima trag da je poslato kao i osiguranje u slučaju gubitka, slanje običnom poštom je rizično kao što ste imali priliku da se uverite..

Citiraj
Daaa, tačno

Citiraj
Ma dobro, nije teško sporazumeti se oko nadoknade štete, ali poštari su lopine!
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)