• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(18.12.2017 21:27)fanfon Piše: Kupac je kupio od mene predmet na kupindu i pri potvrdi transakcije javilo je da je "zbog velikog broja neuspelih pokusaja" placanje onemoguceno u sledeca 24h. Pa ovo sredstava sto ima ce biti potroseno za sat vremena. Skinulo mi je 1900 dinara provizije, a kupac ne zeli da plati tu cenu bez 30% popusta koji nije dobio. Novac mu je jos uvek na racunu. I sta sad? Jel treba da mu dajem negativnu da bi vratio nemalih 2000 dinara za proviziju, a nista nije kriv? Ovo je jako traljavo odradjena akcija

Pa to ko sro sam ja kupila predmet a oni stornirali transakciju i zabrani mi da kupujem. Zasto reklamiraju tu akciju ako ne dozvaljavaju ljudima da kupuju i prodaju

Meni sve to lici na prevaru.

Citiraj
Traljavo nije bas prikladna rec, alii moglo je da se odradi dosta bolje i regularnije.
Ako su vec limitirani sa ovako malim budzetom onda su trebali uvesti i limit koji jedan kupac moze da iskoristi. Ovako je neko mozda ustedeo 1000e, a neko nije ni 10e. Ne znam sta je bio cilj akcije, da neko debelo isprofitira ili da se malo popularizuje LimundoCash opcija i izreklamira i Limundo i Visa?

Evo ja sam uplatio 2 jeftina predmeta upravo, sta ako potrose sredstva za popust pre nego meni stignu predmeti? Da li ce prodavac dobiti puni iznos?
Nadam se da su ga rezervisali. A tek ce izvisiti ovi sto su licitovali vredne predmete za par dana unapred, konkretno i ja sam hteo za sutra jedan mobilni, ali tesko cu ga docekati na popustu...

Citiraj
Ja za sada imam 4 prodaje u ukupnom iznosu od 128.000.
Od toga imam 2 uplate, a dvojica kupaca su mi javili da su blokirani jer su premasili broj transakcija.
Ja cekam jednog prodavaca da postavi vise predmeta u jednu ponudu da bih mogao da iskoristim maksimalni popustu...valjda me nece blokirati. Nisam nista hteo da kupujem pre toga bas iz razloga jer sam pretpostavlja da ce mozda biti nekog ogranicenja na jednu kupovinu ukupno, bez obzira kod kog prodavca.

Moja prva kupovina. Bravo LKO tim  :thumbsup:

[Slika: 14vo41z.jpg]

[Slika: 24xqji8.jpg]

Citiraj
(18.12.2017 23:06)gibica Piše: Ja za sada imam 4 prodaje u ukupnom iznosu od 128.000.

Čestitke kolega, što se kaže razvalio si prodaju :rukovanje: Ja za sad onih 350din i to je sve. Vidim da ima i problema, pa da naplatiš bar pola tog iznosa, a najbolje sve :D

Citiraj
Pola od toga nije uplaceno. ;)

Imaju isti problem kao i ja.
Pogledaj fotke.

Citiraj
E vidis da je neko to okacio sa malo ocena ili ko nije ranije prodavao slicno (kao ja), blokirali bi ga kao fiktivnu prodaju.
A ovo je samo regularno iskoriscavanje popusta.
Planirao sam i ja neku masovniju prodaju, ali nisam ocekivao da ce trajati ovako kratko kad su najavli cak do marta. Nisam ni ocekivao do marta, ali bar 20-30 dana - DA.

Citiraj
Veoma traljavo uradjeno, tj. u stilu Limunda kao i sve do sada, nesto dobro useru do pola.
Umesto da se ljudima posalje poruka o akciji kao sto jeste, pa da se kroz blog upute kako sta radi, pa da prodje barem nekoliko dana do pocetka akcije, da se informisu zaninteresovani o finesama, da prodavci ukljuce LC, da kupcima dodje iz dupeta u glavu o 30% popusta, da provere svoje kartice, stanje na tekcuim racunima, izvade iz slamarice i stave na racun, ono jok, akcija krenula, koliko para imaju na raspolaganju nece da kazu, 2 dana se natucamo kako sta radi, i sad od jednom ostadose bez para, milina.
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
Tačno tako fox , sve se nama "pametnima" to javilo ja sam prognozirao da će da traje akcija 2 dana plafon a trajala bi i manje da su članovi bili spremni ko zapeta puška u fazonu Crnog Petka...

Citiraj
68.000din jos, izdrzace narednih 30minuta . Ko je bio pametan i potkovan taj je ovo iskoristio i nakupovao se stvari sa po 12.000din popusta, sitna riba kojoj znaci tu i tamo par stotina ustede se ovde najmanje ovajdila,
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
Konacno mi je prosla uplata.....
A leglo mi je jos od jednog kupca...
Ova cetvrta izgleda definitivno propada....

Citiraj
(18.12.2017 23:44)fox_87 Piše: Veoma traljavo uradjeno, tj. u stilu Limunda kao i sve do sada, nesto dobro useru do pola.
Umesto da se ljudima posalje poruka o akciji kao sto jeste, pa da se kroz blog upute kako sta radi, pa da prodje barem nekoliko dana do pocetka akcije, da se informisu zaninteresovani o finesama, da prodavci ukljuce LC, da kupcima dodje iz dupeta u glavu o 30% popusta, da provere svoje kartice, stanje na tekcuim racunima, izvade iz slamarice i stave na racun, ono jok, akcija krenula, koliko para imaju na raspolaganju nece da kazu, 2 dana se natucamo kako sta radi, i sad od jednom ostadose bez para, milina.

Šta da kažem, AMIN, AVE!

Citiraj
(18.12.2017 23:57)fox_87 Piše: 68.000din jos, izdrzace narednih 30minuta . Ko je bio pametan i potkovan taj je ovo iskoristio i nakupovao se stvari sa po 12.000din popusta, sitna riba kojoj znaci tu i tamo par stotina ustede se ovde najmanje ovajdila,

:bravo: Akcija koja je planirana da traje 3 meseca, potrajala vam je 3 dana. 
Pa ja da sam na mestu Vise, ne bih vam dao nikad vise ni dinara.

Moze li neko od zaposlenih da se javi i pojasni smisao ove akcije i popusta?

Hvala

Citiraj
Akcija je trebalo da traje do 15.03. i sad vidim nista od popusta. Imala sam dve kupovine s popustom. Videcu kako ce proteci sobzirom da je opcija za kupoprodaju 3 dana. A nije trajala ni 2 dana a kamoli 3 meseca. Kupci mi moraju dobiti popust.

Citiraj
Cruise336 bilo je receno da ce akcija trajato dotle ILI dok se ne potrose pare pripremljene za ovu akciju. Nevezano za limundo pravila od 4 dana za LC. Ko nije platio predmet ili ce placati ceo iznos ili ce odustati... Ili sta se dogovore sa prodavcima, ako je to moguce ali za to nisam siguran... Tako da ako neko ocekuje da ce limundo sad platiti te popuste onima koji su kupili ali nisu platili na vreme.... Pa... Nece.....

Citiraj
(19.12.2017 01:26)SmajliNS Piše: Cruise336 bilo je receno da ce akcija trajato dotle ILI dok se ne potrose pare pripremljene za ovu akciju. Nevezano za limundo pravila od 4 dana za LC. Ko nije platio predmet ili ce placati ceo iznos ili ce odustati... Ili sta se dogovore sa prodavcima, ako je to moguce ali za to nisam siguran... Tako da ako neko ocekuje da ce limundo sad platiti te popuste onima koji su kupili ali nisu platili na vreme.... Pa... Nece.....

Kako to mislite "nisu platili na vreme", pa u pravilima promocije je bilo navedeno, da je rok za plaćanje sa popustom 2 dana!!! Kako se to uslovi i pravila naknadno menjaju???

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)