• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
Nadam se da nije. Jer je rizik na njemu. A g-milos lepo kaze "U ovoj kombinaciji ni na koji način ne bismo mogli da pomognemo oštećenoj strani. "
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
(14.03.2018 17:58)g.milos Piše: Serjoza, hvala na ovim informacijama. Proverio sam sa kolegama. Kada se koristi taj link za aktivaciju potrebno je malo sačekati da se popust prikaže na predmetima. U praksi, ako kupac odluči da kupi taj predmet preko LC-a i VISA kartice, on će imati popust jer je jedini uslov Limundo Cash.

Međutim, zbog načina na koji sistem radi i kešira podatke (i prevelikog broja podataka) malo će kasniti prikaz te opcije na predmetima, ali će popust važiti i za njih.

...

Ne sumnjam da postoji uzrok, ali to jednostavno nije dovoljno dobro. Ez vi spik ističe četvrti sat otkad smo Nagib i ja aktivirali i još uvek se ne vidi - 4 sata nije "malo sačekati" u e-trgovini. Da ne govorim da koliko ja poznajem razumne ljude - razuman čovek neće rizikovati kupovinu preko LC ako mu je jedini motiv viza popust, ako NEMA oznake viza popusta na izabranom predmetu, a na nekim drugim IMA.
Da ja (mogao je neko drugi - nisam ja bitan) nisam ukazao na problem vi ne biste ni znali da postoji - el testirate vi to pre nogo što pustite u rad?
Ja rezonujem da se dobar deo transkacija ne odigra zbog ovog problema. A prodavci o tome i ne znaju - oni misle da im je popust aktiviran i VIDLJIV, a nije. Neće neko ko ima 1000 predmeta ručno sve aktivirati.
Ali da vidimo da li će se aktivirati do večeras do isteka ove ture akcije.

I evo još nešto novo - na svim mojim predmetima na Kupindu su uključeni LC odnosno viza popust - kad se vrši pretraga po prodavcu - vidi se da ima oznaka viza popust, ali kad se otvori predmet - na onima na kojim nije ručno aktiviran LC se uopte ne vidi da je LC aktivan. Dakle NE DA SE NE VIDI VIZA POPUST OZNAKA NEGO SE NE VIDI NI DA JE MOGUĆE PLAĆANJE PUTEM LC!!!!!
Stvarno... Angry

Citiraj
VIše od 7 sati - još uvek na otvorenom predmetu nije vidljivo aktivan ni Limundo keš ni Viza popust. To nije "malo sačekati" to je NE FERCERA!

Citiraj
Akcija se koliko vidim nastavlja, nisam pratio sve što se pisalo i dokle tačno traje, ali prodavao sam predmete, i to tačno znam kad je preko visa kartice plaćeno, zbog brzine. Hvala limundu, što mi je posle toliko godina omogućio da i ja imam neku korist od davanja LC opcije na svim predmetima.

Citiraj
Ako negog zanima...
Kad gledaš sve predmete člana - ne vide se oznake viza popusta, ako se uđe u kategoriju ili potkategoriju - vide se.
Valjda tako treba.
I nije nikakvo keširanje - printovi su u razmaki 5 sekundi i provereni ponovo.

[Slika: ZRkn2Sv.jpg]

Citiraj
@serjoza

Dobar dan Smile u pravu ste, sada je prikaz ispravljen tako da se oznaka za Visa popust odmah vidi. Hvala što ste javili.
Experientia docet.

Citiraj
(20.03.2018 16:59)fiorellino Piše: @serjoza

Dobar dan Smile u pravu ste, sada je prikaz ispravljen tako da se oznaka za Visa popust odmah vidi. Hvala što ste javili.

A pa javio sam ja to pre 6 dana. Big smile Evo ovde:
http://cafe.limundo.com/thread-982-post-...l#pid62696
Možda je samo do toga da tebe zaduže za čitanje. Smile
I kad si već tu - da ponovim i to - bilo bi ODLIČNO da se u Listi želja na Kupindu vidi ikonica na predmetima na kojima je aktivan LC odnosno Viza popust.

Citiraj
Jeste odlična ideja, slažem se. Prosledila sam kolegama.
Experientia docet.

Citiraj
(21.03.2018 15:41)fiorellino Piše: Jeste odlična ideja, slažem se. Prosledila sam kolegama.

Bravo
Hvala što ste uvažili predlog.  Wink
E, a sad - da se vidi Viza ikonica i kada prodavac pregleda svoje aktivne predmete na kupindu i U toku na Limundu i to je to.  Smile

Citiraj
Ako neko kupi 5 predmeta sa lagera i plati Visa karticom. Da li se računa popust samo na jedan predmet ili svih 5?

Citiraj
(03.04.2018 13:24)gibica Piše: Ako neko kupi 5 predmeta sa lagera i plati Visa karticom. Da li se računa popust samo na jedan predmet ili svih 5?

samo 1

Citiraj
(03.04.2018 13:34)LiMuBaj Piše:
(03.04.2018 13:24)gibica Piše: Ako neko kupi 5 predmeta sa lagera i plati Visa karticom. Da li se računa popust samo na jedan predmet ili svih 5?

samo 1

Opet su te vratili u Ltim? Hihi Otkud znaš?

Citiraj
(03.04.2018 13:36)serjoza Piše:

samo 1

ti si mi reko Hihi

Citiraj
(03.04.2018 13:39)LiMuBaj Piše:
(03.04.2018 13:36)serjoza Piše:

samo 1

ti si mi reko Hihi

Ja ti nisam rekao, sigurno.

Citiraj
jesi jesi i to ovde u cafeu sve sa citatom od lt-a

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 5 Gost(a)