• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsetnik kada se pojavi određeni predmet – zašto samo 6 meseci?
(03.02.2018 07:46)bobale Piše: Pozdrav Limundovci Smile

Ovaj "email podsetnik kada se pojavi određeni predmet" je zaista korisna stvar, više puta mi je skrenuo pažnju na nešto što sam želeo da kupim, a promaklo bi mi jer ne mogu da visim na Limundu svaki dan. Međutim:

-Nikako mi nije jasno zašto ne može da se vidi spisak "pretraga" na koje sam prijavljen
-Zašto podsetnik traje samo 6 meseci?
-Ukoliko aktiviram podsetnik sa ključnom reči sa kojom sam ga već aktivirao, ne pojavljuje se obaveštenje da je takav podsetnik već aktiviran, nego izlazi redovna poruka da će na mail stizati obaveštenja

Kad bi makar mogao da vidim na šta sam se sve prijavio (a prijavio sam se na puno toga), onda bi makar mogao ručno da osvežavam podsetnike, ovako se dešava da neki podsetnici isteknu i da jednostavno zaboravim na to, jer sam naravno podsetnike iskoristio za stvari koje se ne pojavljuju toliko često.

Da li ja propustam ovde nešto, ili zaista ne može nigde da se vidi na šta sam se sve prijavio, a pitanje ostaje zašto je period samo 6 meseci?

Biće uskoro dve godine, a ništa odo ovog problema da se rši.
Ljudi, treba nam podsetnik da nam ističe podsetnik i treba nam spisak da vidimo za šta sve imamo aktiviran podsetnik.
Mislim, razumem - vi iz uprave ne kupujete na Limundu, ali eto - KORISNICI to KORISTE pa ako biste mogli da obratite pažnju na ovo i da napravite mentalni eksperiment - kako da znaš da ti ističe nešto što ne znaš da ti ističe.
Ajte,, lepo prosim.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Podsetnik kada se pojavi određeni predmet – zašto samo 6 meseci? - od serjoza - 02.12.2019 15:13

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)