• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi način prikazivanja poruka
(13.09.2018 22:17)Melodi Piše: Možete nam svaku prijavu potencijalne nepravilnosti poslati preko Kontakt strane. Najpre kliknite na Pomoć, u gornjem desnom uglu bilo koje strane na Limundu, pa onda na Kontakt, u gornjem desnom uglu strane Pomoć.

Draga Melodijo,
Ukoliko je ovo odgovor na moj prethodni post, molio bih da ponovo pročitate čega tamo ima napisanog. Dogodiće se da se načini i razlika između gde se za to prijavljuje i gde se to prijavljuje. Naime, postoje neke ocene koje možda ne želim da mi se računaju, pa bih se prijavio za to, jer je to izgleda opcija koju još niste pustili u opticaj.
Takođe, ukoliko je to bio odgovor na moj post bilo bi sasvim pristojno da se odgovori na čitav post a ne samo na deo, pritom bez temeljnog čitanja (ili razumevanja). Cela rečenica glasi: Radi čega se to događa da neke ocene ne budu uračunate korisnicima sajta i gde se za to prijavljuje?

Da objasnim...Ako bi Vas nadređeni pitao: Zašto ovog meseca imaš osam puta po više od 15min kašnjenja na posao kad smo se dogovorili da dolaziš na vreme? A Vi odgovorite: Zato što sam savesna, zato dolazim na vreme...

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Novi način prikazivanja poruka - od drzoidbergsbaby - 13.09.2018 23:06

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)