• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako se pojavi novi predmet koji tražim da mi se javi
Dakle. Često se nađem u situaciji da moram po nekoliko ključnih reči da upišem kako bi mi se pojavilo i po nekoliko desetina stranica i sve to moram da prelistam kako bih samo video da ništa novom pod tom ključnom reči nema. I tako ja samo prelistavam limundo i kupindo kako bih se na kraju dana, sav iscrpljen, uverio u to da ništa novo nema.

Moj predlog je...

Da se napravi neka lista-listing u koju će svaki korisnik-kupac moći da navede (recimo do 10 ključnih reči) za koje bi ga limundo-kupindo obaveštavao svaki put kad se nešto novo postavi i onda samo odem i proverim i nema više prelistavanja more stranica.

Dakle, primera radi. Mene zanimaju knjige o Šerloku Holmsu... Navedem ključnu reč "Šerlok Holm". I svaki put kad se nešto tako postavi na limundu ili kupindu ja dobijem obaveštenje. Pogledam sviđa mi se i kupim ili ne svidja mi se pa čekam neku drugu priliku.

Jer ovako, konkretno za ovaj primer. Često prelistavam 14-15 stranica kako bih video da nema ništa novo. Mislim da mnogi ovde imaju po nekoliko stvari koje ih zanimaju i samo prelistavaju jer su željni da prvi vide i kupe to što im treba i da bi nam ovo uštedelo mnogo vremena.

Poruke u ovoj temi
Ako se pojavi novi predmet koji tražim da mi se javi - od Irminia - 29.09.2018 18:25

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)