• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licno preuzimanje od 30km
Moguce da je do mene, ali zar nema jos nekoga ko popizdi kad licitira do nekog iznosa i racuna da ce da ustedi na postarini jer je moguce licno preuzimanje, iz istog ste grada a onda shvatis da treba se vozis jedno 50-60km u oba pravca radi licnog preuzimanja?! Npr prodavac naveo Beograd Palilula ...za mene iz centra Bgda Palilula je DO PANCEVACKOG mosta a ne predgradje Panceva. Novi Bgd je kod SAva Centra a ne u Tosinom bunaru ili dalje... Jos kad dodas nadrkane prodavce koji nece ni pedalj od svoje kuce (valjda iz nekog principa) a podjednako sturo oce da daju podatke o licnom preuzimanje npr Palilula ...dal je to STVARNO Palilula ili 30km dalje OVca Borca i ostala CHA naselja?! Kako bi bilo da se kod pretrage uvede opcija LICNO PREUZIMANJE i onda stavis odredjeni broj km 2,3,5 ili 50 km od tvog onog PAK broja i znas sta mozes da ocekujes gde ce put da te odvede po predmet koji licitiras?? U pretrazi ti se pojavi samo prodavci 1km ili 2 km daleko od tebe, ili vec koliko km izaberes. Nisam ja smislio ovo, vec postoji na ebayu a posto imamo i mi sada PAK brojeve po njima moze da se odredi razdaljina od kupca do prodavca

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Licno preuzimanje od 30km - od biggedora - 01.10.2019 00:37
RE: Licno preuzimanje od 30km - od LiMuBaj - 01.10.2019 08:45
RE: Licno preuzimanje od 30km - od LiMuBaj - 01.10.2019 12:35
RE: Licno preuzimanje od 30km - od LiMuBaj - 01.10.2019 14:55

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)