• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drastičan pad Limundo posećenosti
(15.11.2019 08:29)Mikabika Piše: Ma i taj paket je besmislica. Ej ljudi, samo da nas puste da rasprodajemo to što imamo, bez da nam udaraju provizije za sve i svašta. Od prvog januara kreće kampanja, kad se uloguješ na limundo svaki put ti skinu s računa po dva dinara, simbolično, pa ti vidi kolko ćeš puta da uidješ.

Ovi koji su odustali od limunda možda su već u strahu, šta ako udjem i uzmu mi sve s računa, bolje da ne ulazim

Zato su otpustili masu svojih radnika iz limunda, zato su ukinuli limundo keš, zato sada pokušavaju nekome da uvaljaju oglasindo, probali poljoprivrednicima al nešto ne ide, zato više ni gazda ne svraća sa idejama za limundo, zato više nema smajlija u kafaini, zato više nema ni ljudi u kafani a pre par godina svaki dan je bilo puno u kafani....

Pukli su kao petarda. Govori i činjenica da za bilo koji tehnički predmet na limundu imate 1-2 artikla a na ods-u 4-5 + strana. Čist primer Tražio sam da kupim e-book kindle na ods-u punih 5 strana kindla kakvih hoćete od najnovih paperwhite nekih 250 komada kindla a znate koliko na limundu ima kindla slovima JEDAN i to neki zastareo model koji ni ne radi se prodaje za 499 din a na kupindu 4 kindla na prodaju...

Ja sam predlažem limundo da za svako prijavljivanje članova na limundo 50 din naplati , svako obnavljanje aukcije 1000 din, da ne sitiničarimo više. Šta tu da mi skinu 1-3 din, muški neka skinu 500-1000 din koga jbe. Ima se može se.

Šta mora obnova znački, markica i čačkalica da bude besplatna, lepo bajo moj i to naplati, sve što se može naplatite. Hoćeš da prodaješ značke može lepo plati hiljadu dinara paket za obnovu na nedelju dana pa lepo prodaj....
Ne zna kapitalizam, šta je to minimalizam.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Drastičan pad Limundo posećenosti - od redwine - 15.11.2019 11:45

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)