• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 5 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE
To šta će ko prodavati to je njegova lična stvar. Prodavaće ono šta ima, a drugima bi trebalo da bude sve jedno da li je to po ceni od 10 ili 10.000 dinara. Ko želi on će kupiti, i to ono šta mu treba, šta mu odgovara ili šta želi.
Izgovor da se poboljšao kvalitet postavljenih predmeta, uopšte ne pije vodu, isto tako kao i izgovor da se poboljšala pretraga predmeta, koje kupac želi da pretraži i samim tim kupi.
Zar LIMUNDU smeta da bude još više članova, koji žele ili da kupe, ili da prodaju, i da bude "zatrpan" sa MILION postavljenih aukcija. Popravite PRETRAGU, i dovedite je do maksimalnosti, gde će se moći pronaći ono šta vam treba, do najsitnijih detalja same pretrage, i isto tako opciju za pretragu, postavite i locirajte na naj vidljivijem mestu na ekranu, da bude toliko uočljiva, da je ni slepac ne može promašiti. Na taj način ćete do maksimuma, uprostiti i oakšati pretragu, i mogućnost da kupac pomoću nje pronađe, baš ono šta želi.
A što se tiče ukidanja provizija..... MISLIM da je ovom vikend akcijom SVE DOKAZANO, i opravdava zahtev za ukidanjem iste, jer mislim da je toliko uočljivo da je bez provizije postavljeno čak preko 130.000 novih aukcija u odnosu na 40.000 - 50.000 koliko je u običnim danima kada su provizije aktuelne. E sad još samo treba da se nađe neko ko će izračunati razliku u dobiti samog limunda, na proviziji, koju uzme kod povećane prodaje, i između provizija, koje se maksimalno izbegavaju, na raznorazna dovijanja.
Isto tako, MISLIM, da će se drastično smanjiti i broj pokušaja manipulacija, kao na primer gde dupli nalozi i pomagači, veštački podižu cene.
I još jednom, MISLIM DA ĆE VAM OVAJ VIKEND BEZ PROVIZIJA, MALO OTVORITI OČI, I DONEKLE POMOĆI DA UVIDITE GREŠKU, I UKINETE PROVIZIJE.
PAMETAN ČOVEK MOŽE I OD BUDALE DA NAUČI NEŠTO, A BUDALA NE MOŽE DA NAUČI NIŠTA NI OD NAJPAMETNIJEG...

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 04.12.2014 08:01
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od saba - 14.12.2014 14:54
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 14.12.2014 15:00
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 16.12.2014 09:43
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 12:54
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 13:13
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 13:21
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 13:35
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 15:14
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.07.2015 16:01

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)