• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zloupotreba (ucena) od strane kupaca.
Ne razumem, zasto bi se ja, kao prodavac, trudio, da kupcu dam negativnu ocenu, a i kako bi mogao, da mu je i dam, ukoliko se ispostuju Limundo pravila.
Ako ste procitali tekst, kojim sam i pokrenuo ovu temu, videli ste, da sam pomenuo i clana iz Strpca, koji kaze, da mu nedostaje deo iz paketa. Da ne bi rizikovao, da dobijem negativnu, poslao sam mu besplatno iznova jos jedan paket, a evo i njegove poruke:
Poštovani , samo da vas obavestim stigla mi je pošiljka sve je u najboljem redu , hvala na saradnji i poverenju od mene imate sve preporuke za dobru saradnju i poštovanje dogovora ,nešto nije bilo u redu zbog pošte moguće da su otvarali paket i uzeli deo , sve je kod nas danas moguće , važno je da je rešeno sve u najboljem redu i hvala jos jednom sa sunčane Šarplanine !!!!!

P.S.

Kako sam izasao u susret ovom clanu, tako radim i sa ostalim kupcima, ali sta da mu nisam poslao? Vidite, da ne bi dobio negativnu, ja sam mu fakticki poslao dva paketa po ceni jednog. Mogao sam da biram ili da mu posaljem paket ili da platim duplu postarinu i uzmem nazad robu ili da dobijem negativnu, koju mi Limundo ne bi skinuo, jer uvek veruju kupcima, a ne znam zbog cega. Jesmo li mi prodavci prevaranti!? zasto je kupac ovde svetinja!?
Pa , da li mislite, da sam, ja bezveze napisao, tako strog deo, gde kazem, da me ne zanimaju tudji problemi?
Znate li koliko puta, kad se zavrsi licitacija, kupac trazi, da sacekam sa slanjem, jer nije primio platu, pa dete krenulo u skolu, nema za knjige, pa tasta dosla u goste, istrosili se i sve tako neke nebuloza i tako dan, dva, tri , pet, nedelju dana, dve, tri i na kraju prestanu da se javljaju, a kad ih negativno ocenim, zbog provizije i zavlacenja, onda dobijem kontra negativnu, koju doduse limundo skine.
Ljudi, ja nisam ovde radi druzenja, kad mi bude do druzenja, caskanja, otici cu na krstaricu ili na tako nekom sajtu. Ovde sam da bi prodavao i samo trazim, da se postuju LIMUNDO PRAVILA!
Da ne bude sad, da ja kukam na kupce, naravno, da imam divnu saradnju sa mnogim clanovima, ali se uvek nadje, neki pametnjakovic, kome ovaj sajt posluzi za zezanje.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Zloupotreba (ucena) od strane kupaca. - od BitterLemon - 09.12.2014 19:54
RE: Zloupotreba (ucena) od strane kupaca. - od LekoizZegrove - 12.12.2014 17:00
RE: Zloupotreba (ucena) od strane kupaca. - od BitterLemon - 03.08.2015 22:28
RE: Zloupotreba (ucena) od strane kupaca. - od BitterLemon - 03.08.2015 22:55
RE: Zloupotreba (ucena) od strane kupaca. - od BitterLemon - 03.08.2015 23:51
RE: Zloupotreba (ucena) od strane kupaca. - od BitterLemon - 04.08.2015 14:06

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)