• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 1 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOLERANCIJA U ROKOVIMA ZA KUPOPRODAJU !!!
Sada si "meksi" jer mozes da budes. :)
Ne zanima te druga strana, kao sto, realno nikoga i ne zanima. Niti kupce zanima nasa strana.
Sve je to normalno.
To je zakon samoodrzanja, svi smo mi u sustini egoisti u pozitivnom smislu, moramo biti da bi opstali. Gledano iz krajnjeg ugla.
I dobra dela cinimo zbog sebe.

Ako je neko bezobrazan onda se strogo drzim pravila, mada i tada umem da odmahnem rukom i popustim.

Ako je covek, onda sve moze. ;) A ako je neko covek, nece traziti da cekam mesec dana na uplatu... :)

Kao kupac, nikada, za sve ove godine, nisam zakasnila sa uplatom. Za to su krivi moji roditelji, tako su me vaspitali.

Ocekivala sam ja iskljucenje, samo ne bas taj dan. Tj. stigla je opomena a ja sve pratim online, mislila da je racun pa je nisam ni otvarala. Sve sam ocekivala neke papire sa crvenim slovima. Pre sam kao penzioneri sve u dinar...
Nije to tako strasno. Ukljucili su opet.

I onda sam, za NG cekala da dodju rokovi, normalno.
Ali me je jedna zena bas za Badnji dan i Bozic, toliko vredjala, jer sam joj napisala da je prosao rok, tj. nije me vredjala nego je toliko nezadovoljna sobom da je ovde trazila zrtvu za istresanje. Bas na taj prelep, najsrecniji praznik. To je strasnije od iskljucenja struje. Ne znam kako da je ocenim...

Meni je struja stigla ali njoj u glavi nece jos dugo "zasijati".

Generalno, NE VOLIM ODUGOVLACENJE pa taman da je smesna cifra, ne volim sporost u razmisljanju, u pricanju u delanju... sporost me izludjuje.
A i sto brzi "obrt" imam, vise cu da zaradim.
Meni aukcije idu na 3 ili 1 dan. Ne mogu da je gledam 5 dana kako se vuce po Limundu.
Brze, brze, moze to brzeeeeeeeee.... :)
Zato mi pravila - odgovaraju. :)

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: TOLERANCIJA U ROKOVIMA ZA KUPOPRODAJU !!! - od Olja.Olja - 23.01.2015 22:24
RE: TOLERANCIJA U ROKOVIMA ZA KUPOPRODAJU !!! - od BitterLemon - 30.01.2015 19:26
RE: TOLERANCIJA U ROKOVIMA ZA KUPOPRODAJU !!! - od BitterLemon - 01.02.2015 14:53

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)