• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem - Pretraga na Limundu
(07.01.2017 17:48)Branka030025 Piše:
(27.12.2016 18:00)serjoza Piše: Predlažem da mi sad odgovorite da je to zato što je zahtev došao sa iste IP adrese, ali obećavam - tek tada ćemo se ćerati.
LOL LOL LOL ...

Čekaj, još ne kapiraju da ih ćeraš da radu  svoj posao?     Facepalm

Generalno, pretraga je katastrofa! U opste ne misle na one koji imaju pare a ne znaju da kliknu na oceni ili posalji poruku. Sa marketinske strane njima je najlakse prodati, ali ko sam ja da da objasnjavam prodaju samo imam kakvo takvo desetogodisnje iskustvo u direktnoj prodaji.

Dragi Limundo timu,

Vama treba, ne, neophodan Vam je serjoza!
On je idealan covek za vas (da predjemo preko pravopisa na ti). To je covek koji moze da poveca prodaju na vasem sajtu tako sto cete ga placati da trazi mane u vasem radu. Ne, ovo sto vam nudim nije glupost, mnoge firme placaju druge firme da im nadju  RUPE, definisimo tako propuste koji se desavaju  a uticu na profit. Ako pogledate koliko ce Vas kostati ovo malo zadovoljstvo, imajet na umu da mozete da ga vezete ugovorom za firmu pa nece zaradjivati davajuci savete drugim kompanijama a vi njemu neku platicu ili po ucinku. Nije ovo upakovana bombonica, vi cete povecati sansu da neko klikne na kupi ili daj ponudu, odnosno raste profit.

Unapred hvala na odgovoru.
JA sam ozbiljna, ne brinite serjoza se ne pita, meni on daje procenat od tezge. Hmm

Hvala, koleginice, na podršci, ali ne verujem da ćeš se od menadžerluka nad mojom malenkošću ovajditi jer iako možda imam izvesne kvalitete i veštine koji bi me preporučili za tvog štićenika u pomenutoj aktivnosti što kaže jedan moj poznanik otorinolaringolog – džaba je gluvom šaputati – ja računam čovek stručan pa zna. Džaba se tu kreči jer Lgradu stvari koje ja prijavljujem nisu prioritet (iako ih ja kao korisnik smatram izuzetno važnim i bitnim). Jednostavno oni rade ZA LiK, ali ne rade NA LiK i kako se meni čini nit' razumeju problematiku nit' ih zanima jer je promenjena poslovna politika firme – reklame – prodaju nas oglašivačima. A i to ide šlampavo jer iako se trude da podignu imidž, rejting i vidljivost i tu ima ogromnih propusta. Jedno vreme sam i na to ukazivao (i ne samo ja – buljuk ljudi sa foruma), ali onda kontam – pa za čije babe zdravlje? Evo ovako na prvu jedan primer - kad firma sebi dozvoli da joj na osnovnoj stranici Novosti SVI linkovi iz istaknute sekcije Press clipping vode na čuveni sajt: "404 NOT FOUND" onda vidiš koliko je to ozbiljno. Big smile
Eve link – pogledati ispod žute trake na kojoj piše Press clipping
http://www.limundograd.com/Novosti?utm_s...imundoGrad

Tako da "im'o bi' ja (još) štogod kasti, ali... čerez čega?" Wink

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Problem - Pretraga na Limundu - od serjoza - 24.03.2015 21:23
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 03.08.2015 22:30
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 10.08.2015 12:36
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 11.08.2015 20:51
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od BitterLemon - 06.09.2015 09:31
RE: Problem - Pretraga na Limundu - od serjoza - 08.01.2017 01:04
Problem sa pretragom - od dexxter - 06.12.2017 12:54