• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prodavcevo povlacenje negativne
Evo ponovo se desava ista stvar, kupac koji me nije ni kontaktirao za reklamaciju, daje negativnu.

Ovaj put sam jako ljut na limundo tim

ja javim limundo timu preko kontakt poruke da je reklamacija dogovorena, i da je clan odgovorio i preko mobilnog telefona, a TAKODJE I PREKO LIMUNDO PORUKE

dakle covek je napisao:

u redu, dogovoricemo se o povracaju, preko mobilnog telefona

i meni limundo tim koji je procitao kontakt formu odbija da skine negativnu, momentalno, iako je sve dogovoreno, jer oni sad cekaju kupca da njima potvrdi ??????

pa koliko je ovo losa praksa. Zaboga.

Prvo, to znaci da kupac koji uopste nije u obavezi da sedi ispred limunda 24 h za razliku od mene koji sam mass prodavac, tu potvrdu njima moze da posalje i za 2-3 dana

drugo, urusavate meni reputaciju kao prodavca koji UVEK prihvata reklamacije, al eto BEZ RAZLOGA mi stoji negativna, koja ce mi smanjiti kvalitet prodaje, ostvarene cene, i vama proviziju

trece, ZASTO treba clan da potvrdi i Limundo timu, ako je potvrdio meni da je postignut dogovor o reklamaciji ?

Kad vec nemamo mogucnost pauziranja negativne ocene, zamolio bih limundo tim da u ovakvim situacijama promeni praksu, i da smatra dogovor ostvaren izmedju kupca i prodavca kao konacan. Nema BAS nikakve potrebe da, u ovom slucaju kupac, sad mora da potvrdi i limundo timu ono sto je vec potvrdjeno u porukama meni kao prodavcu, jer Limundo tim ima mogucnost pracenja prepiske izmedju mene i clana.

Ovo ovako ranije nije bilo, ranije ste skidali negativne momentalno, i to cak bez odgovora kupca, cim prodavac ponudi reklamaciju, koja je definisana pravilima. sad ne samo da kupcev odgovor meni nije dovoljan, mora jos i limundo timu da potvrdjuje. Ja stvarno ne razumem zasto necete da stanete u zastitu prodavaca, nijednim jedinim pravilom i opcijom, i preduzetim koracima, kad su upravo prodavci oni koji prave i ponudu, i profit sajtu ..

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 26.03.2015 23:00
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 27.03.2015 12:03
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 28.03.2015 00:59
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od Igoritza - 04.04.2015 15:24
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 06.04.2015 17:34
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 06.04.2015 23:08
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 06.04.2015 23:47
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 09.04.2015 11:17
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 04.08.2015 22:12
RE: Prodavcevo povlacenje negativne - od BitterLemon - 04.08.2015 23:19