• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li vam se desava da sanjate Limundo? :)
(07.11.2015 12:23)BitterLemon Piše: "Имао је и кошмар да му ЛТ брише позитивне оцене, па душмани се још ухватили за најдражу му, од сопствене жене."
Можда да поново прочиташ целу реченицу? После тога преиспитај своје литерално умеће. Знам да ниси навикао да читаш, верујем да је врхунац твог читалачког искуства било читање упутства за веш машину, али пробај.

Ти си доказани преварант, то знају сви овде, а из разговора са појединим члановима ЛТ са сигурношћу могу да ти кажем да знају и они, чак су ме и замолили да то више не помињем због мира у кући. Ипак, моје васпитање ми не дозвољава да прећутим преваранту, што ти и јеси. А с обзиром да си купио Голф 4 од Лимунда нећеш имати ништа против да ову преписку преусмерим на мејл надлежне пореске установе? Чисто да провере ко се бави нелегалном а ко легалном трговином, ко се бави утајом пореза и слично.

Голф 4 = 3.000 евра = 360.000 динара = 72.000 динара утајеног пореза, и то само од Лимунда. Не знам да ли да ти завидим или да се плашим за тебе...

Idi begaj ! polako, korak po korak.
Prvo,  deder diplome na uvid,
Vaspitanje pa obrazovanje, i dok to ne rešimo
"Će te čekam kod  ženu "....

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Da li vam se desava da sanjate Limundo? :) - od BitterLemon - 28.03.2015 21:31
RE: Da li vam se desava da sanjate Limundo? :) - od BitterLemon - 07.11.2015 11:56
RE: Da li vam se desava da sanjate Limundo? :) - od BitterLemon - 07.11.2015 12:23
RE: Da li vam se desava da sanjate Limundo? :) - od sharenko - 07.11.2015 16:42

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)