• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel da se admini uozbilje!!!!
Pa znas kako, i ja se u nekim stvarima slazem da su neozbiljni ali opet to nije razlog da se napusti limundo. Veruj mi, imao sam X stvari za koje sam mislio da ce zavrsiti na otpadu, a na kraju su na limundu nasli novog vlasnika. Na navedenom sajtu gde hoces da se prebacis nije tako, govorm ti iz iskustva jer i tamo prodajem neke stvari. Uvek se nadje neko ko ce obarati cenu, ko ce te ucenjivati i td... Najgore od svega je to sto tamo imas vise prevaranata nego ovde na limundu, izgleda da je svaki prevarant kome je nalog na limundu suspendovan zbog nepostovanja pravila presao tamo. Tamo ti cak ni prodavci ni kupci nisu zasticeni, ne opravdane ocene se nebrisu nego stoje, pradavac ima pravo da proda predmet i da neda ni minuta garancije, dok po limundo pravili mora 14 dana itd..

U svakom slucaju tamo se neplaca provizija i OK je da prodajes tamo predmete po fiksnoj ceni ali opet, kazem ti, tamo se svasta desava. Najgore od svega je to sto administracija stiti pojedince koji se bave piraterijom, a kao po pravilniku je zabranjeno.

Razmisli dobro pre nego sto predjes tamo.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Apel da se admini uozbilje!!!! - od zex_91 - 25.04.2015 01:17
RE: Apel da se admini uozbilje!!!! - od BitterLemon - 25.04.2015 09:53
RE: Apel da se admini uozbilje!!!! - od BitterLemon - 26.04.2015 07:53
RE: Apel da se admini uozbilje!!!! - od BitterLemon - 26.04.2015 18:11
RE: Apel da se admini uozbilje!!!! - od BitterLemon - 29.04.2015 23:52
RE: Apel da se admini uozbilje!!!! - od BitterLemon - 30.04.2015 01:00

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)