• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad?
(05.09.2017 13:20)Vesic1 Piše: Ne bi bilo lose da nam prekopiras poruku koju si poslao Limundo timu i njihov odgovor. Mozda ce nesto biti jasnije.
Ja i dalje tvrdim, ako je sve kako kazes bas tacno tako, ne moze biti negativna.

Znaci ja kupim nesto, i prodavac mi odmah kaze da to nesto nije ispravno. Ja mu kazem da to ne zelim jer nije rekao da nije ispravno.  I onda me LT prisiljava da preuzmem paket. Pa kada bi to tako bilo, onda bi svi mi mogli da prodajemo neispravne stvari na tu foru.

Zdravo Gojko,

Hvala vam na poruci.

Dopisivanje i kontakt sa članovima se vrši
iz sekcije Moj Limundo > Poruke, a ne preko
strane na samoj aukciji.

Kako ste prodavcu potvrdili da vam predmet
može poslati aksom, a tek uveče vam je
stigla poruka o ekranu, predmet bi svakako
trebalo preuzeti. Ukoliko bude nekih
poteškoća, slobodno zatražite uvažavanje
reklamacije prodavcu, a nam se obratite
ukoliko dođe do nekih poteškoća.

Hvala vam na trudu.

JA JESAM REKAO DA POSALJE AKSOM ALI ISPRAVAN ONAKAV KAKAV JE REKAO DA JE PA LJUDI RAZUMITE ME

(05.09.2017 13:17)LiMuBaj Piše:
(05.09.2017 13:11)rakijaman Piše:
(05.09.2017 13:05)LiMuBaj Piše: koliko je meni poznato prodavac ne sme da pošalje kupcu samo tek tako... možda je kupac na safariju u africi a ovaj mu pošalje... ili adresa za slanje je druga jer ide nekome na poklon itd itd...

a reci mi ovo, on kaze da ja to preuzmem a on ce mi vratiti pare a nece da plati aks kad mu vrati predmet, i kako ce meni vratiti hiljadu a nema da vrati aksu dvesta trista koliko je vec? Znaci opis je takav kupio sam, dodao si posle da nije takvo stanje telefona i odustajem a ti bajo plati troskove slanja jer puna mi je fioka pokvarenih telefona

čekaj on je poslao pa je tak onda napisao telefon ima manu ili ?

On je rekao da telefon ima tu manu posle kupovine nekoliko sati a onda kad sam rekao da ne salje rekao je da je vec poslao. Jednostavno zeli da ga utrapi njemu trebaju pare kolko tolko a to da li cu ja biti ostecen necu li ne zanima ga. Dodje mi da preuzmem pa kako one pare vratiti nece da se popnem na vrat limundu oni da mi vrate taj novac i da spamujem do nove godine dok ne poprave neke stvari iz pravilnika

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: lazni opis predmeta, nasminkane fotke - kupio ga i sta sad? - od rakijaman - 05.09.2017 13:28

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)