• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarisanje licitiranog predmeta

znaci da rezimiramo

- svako zivi bi se tu ukljucivao i lupetao sve i svasta zabave radi
- konkurencija bi kudila predmet a rodbina i prijatelji hvalili i dizali u nebesa

doduse meni se svidja ideja i cesto mi dodje da nesto prokomentarisem ako vidim da ima greska u opisu itd ali to mogu i u privatnoj poruci prodavcu da skrenem paznju ili da prijavim aukciju ako je rec o krsenju pravila sajta

Posaljes pp prodavcu i naravno dobijes nekakav i dalje nebulozan odgovor.Prijavis i aukciju,ali dobijes odgovor da nisu prekrsena pravila i da oni ne mogu znati da li je u pitanju prevara...
A za to za konkurenciju i rodbinu si u pravu 100%.
U sustini se ispostavlja da bi ova opcija samo bila zloupotrebljena,barem po dosadasnjim komentarima,
A tebe bih zamolio da me ne prozivas licno ovde po forumu,jer si ovu temu ocigledno shvatio licno,ne znam zasto.Tako da ne vidim razlog pominjanja pumpe i narukvica i mojih ocena u ovoj temi.A ako smatras da imas licni problem samnom rado cu ti dostaviti br telefona.
Tema je bila jasna i evo ovaj ti je komentar odlican (- svako zivi bi se tu ukljucivao i lupetao sve i svasta zabave radi

- konkurencija bi kudila predmet a rodbina i prijatelji hvalili i dizali u nebesa
),a ne da se licno kacis na mene.
Naravno,nemoj da se ljutis.Sto se tice mene tema i predlog su propali.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Komentarisanje licitiranog predmeta - od djordje-srbija - 16.01.2016 11:52

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)