• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone
Nalozi su mi trenutno suspendovani usled neispunjenih obaveza prema prodavcima, tehničke greške koja nije nastala mojom krivicom. U kontaktu sam sa administratorima sajta i verujem da ćemo pronaći neko rešenje. Poljubac

Ovim putem se obraćam svim prodavcima koji nisu dobili nikakav odgovor od mene ranije, kao i novim koji trenutno čekaju svoje uplate, ukoliko ovo čitate.

Prva stvar na koju bih skrenuo pažnju administratorima sajta je da sam dobio generisanu poruku da će moja molba biti uzeta u razmatranje, i da za to vreme mogu da se zabavim na Limundo Cafe-u. Poslušao sam Vas, ali kako mi je suspendovan nalog, nisam u mogućnosti da se prijavim ovde na Cafe-u. Stoga se izvinjavam unapred ukoliko ovo nije pravo mesto gde treba da postavim svoj post, ovo je jedini podforum gde mi je omogućen pristup. Rukovanje

Namera bi je bila da Vam predložim da napravite Limundo aplikaciju za pametne telefone. S tim da aplikacija bude od one vrste koja automatski pamti i čuva username i šifru na telefonu. Neke aplikacije koje posedujem nemaju tu opciju, pa ja svaki put moram da se logujem ispočetka, što me stvarno nervira. Potrebno mi je da budem ulogovan konstantno, i da 24h imam direktni pristup Limundo sajtu i aukcijama gde god se nalazim, kao i da dobijam obaveštenja ukoliko dodje do promene aukcijske cene.

Takodje bih voleo da imam mogućnost da preko aplikacije svoje banke prebacim novac sa svog računa, putem android telefona, na Limundo Cash račun i pritiskom na tih nekoliko dugmića momentalno izvršim uplatu. Kada kurirske službe budu napravile svoju aplikaciju, bilo bi zanimljivo da integrišete Limundo Cash sa njihovim, tako da direktno po plaćanju korisnici bivaju obavešteni da će kurir doći po pošiljku, bez potrebe da se dodatno pozivaju kurirske službe.  Pravi se lud

ko je za?

Evo nešto da se svi zabavimo: https://www.youtube.com/watch?v=Yhhj77Im4Gg  Kafica2  Skace od srece

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone - od Steve Nathaniel Green - 21.01.2016 13:20
RE: Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone - od Steve Nathaniel Green - 23.01.2016 00:51
RE: Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone - od Steve Nathaniel Green - 25.01.2016 10:20
RE: Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone - od БиттерЛемон - 25.01.2016 22:47

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)