• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone
20. januara sam poslao prvu poruku u vezi suspenzije naloga. Do sada smo razmenili 10 poruka ( sa moje tri e-mejl adrese) i dva puta smo se culi telefonom.

Na kraju su ipak odlucili da urade kako oni zele, a ne ja, i pritom mi OPET nisu dali sifru za pristup, koju ja nemam, kako sam im beskonacno svima ponavljao. Dakle problem opet nije reshen.

Jos jedan dan ce proci, sutra ce opet da usledi 11 mejl.... u 4 dana ceo onaj tim sto se slikao tamo na onoj slici nije u stanju da resi moj problem, koji je nastao jer su meni ukradena sva dokumenta, telefoni i sifre. Telefonom su mi rekli da poshaljem mejl.... cemu sluzi taj telefon?

Stavishe, Cool  , predpostavljam da ide vikend....

I onda ja predlazem online aplikaciju... :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

e btw, ima li neko ideju kako su oni uspeli da provale da sam ja ista osoba koja je registrovala dva naloga, sa dva razlicita usernejma, i dve razlicite e-mejl adrese.... ista je kucna adresa, ali kako su to primetili? Odakle im uopste ideja da uporede dva naloga i vide da je ista adresa? Mislim, ja radim u jednoj od najvecih drzavnih firmi u zemlji, koja zaposhljava preko 10 000 ljudi (  i vise saptanje ), pa mi nemamo ni tehnicke kapacitete, ni strucni kadar da napravi softver za tako nesto.... znam da ga nemamo, trazio sam ga.

Rekao sam drugaru da proba da ga nabavi, ali i on kaze da je nemoguce.

e sad se setih... zaboravih da pitam postara sto mi je doneo jedinu posiljku koja mi je stigla sa Limunda, kako se zove... shteta.. Cry

(22.01.2016 11:46)BitterLemon Piše: Да ли сте размислили да ли је добра идеја дозволити коментаре без регистрације? Мислим, свако би могао да пише шта хоће, то је глупо.

Јесам. Свако би могао да пише шта хоће - знам, али да, то је поента Интернета. За детаље постоји Pravila .

Уосталом, чему регистрација са кућном адресом? Зар мејл није довољан? Не постоји сајт на свету где је за регистрацију потребна кућна адреса. Зашто би оператор аукције знао моју кућну адресу? Кад се купопродаја обавља између мене и продавца, кад он мени шаље број свог жиро рачуна, итд... Hmm   Чак ни Фејсбук не тражи кућну адресу! Да ли је то уопште по Закону о заштити информација и Закону о електронским комуникацијама?

Зна ли Повереник за информације од јавног значаја и заштиту података о личности за то?

Ако већ траже кућну адресу, зашто не траже и број жиро рачуна? Можда је потребно навести и број веш машина у стану? Квадратуру стана?

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone - od Steve Nathaniel Green - 21.01.2016 13:20
RE: Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone - od Steve Nathaniel Green - 23.01.2016 00:51
RE: Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone - od Steve Nathaniel Green - 25.01.2016 10:20
RE: Ideja novog korisnika - Limundo aplikacija za pametne telefone - od БиттерЛемон - 25.01.2016 22:47

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)