• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prodavac kao ugrozena kategorija
To je kad hoćeš da budeš veći papa od pape....
Hoćeš demokratiju, kopiraj neku uspešnu i i ne prepravljaj je jer ne znaš ni šta je D od demokratije.
Hoćeš tržišnu ekonomiju, prihvati je takvu kakva je u celom svetu i ne tupi jer si celog života primao ili davao mito a poslove si sklapao polupijan u nekoj kafani.
Hoćeš internet poslovanje, uči i prihvati od drugih i ne izmišljaj gluposti jer nigde na svetu se za neispravne i nekompletne stvari ne daje garancija.
Prvo što ti poslodavac traži su preporuke a one su osnov poslovanja, to su u ovom slučaju ocene koje pokazuju uspešne i ne uspešne transakcije ali ne i pravo stanje stvari jer ljudi lažu bez posledica.
Ja mogu da pošaljem kupcu neispravnu ili nekompletnu stvar i čim primim novac ja mu dajem pozitivnu ocenu a on meni mora takođe da da pozitivnu ako je predmet onakav kakav je opisan u aukciji ali ako nije zadovoljan sa predmetom ili mu ne odgovara iz bilo kog razloga nema pravo da traži reklamaciju, preti negativnom ili vređa. Za vređanje i pretnje se svuda u svetu trajno suspenduje nalog ali je dužan da napiše istinu;
Transakcija završena po dogovoru, prodavac ljubazan-neljubazan-neažuran...
Pakovanje dobro-loše-može bolje
Roba očekivanog kvaliteta, bolja od očekivanog, ispod očekivanja, krš, nije ni za đubre...
i dozvoliti mogućnost primedbe na odgovor.
Nema vređanja, nema emocija...samo istina.
U opisu aukcije lepo piše kakav je predmet, nema čitanja između redova, nema ležnih očekivanja i nema glupih prodavaca. Postoji opis, slike i pitanja...ako niste zadovoljni odgovorima ne licitirajte.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: prodavac kao ugrozena kategorija - od 999 - 22.03.2016 10:02

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)