• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dali kupci vjeruju prodavačima izvan Srbije?
(07.07.2017 22:29)Vesic1 Piše: Ono sto meni upada u oci jeste da si nov clan a nudis iskljucivo opciju placanje pre slanja.
Ja razumem zasto je to tako, ali ne znam da li mozes nekako ponuditi Limundo Cash?

Ja recimo i kada bih se uklopio za nesto, ne bih imao poverenje da uplatim toliku sumu novom clanu, a za licno preuzimanje je daleko.

Cisto dajem prijateljsko misljenje, da ne shvatis pogresno.

Pozdrav Vesić.

Da, jesam novi član.. Za Limundo/Kupindo sam saznao tek na dan kad sam se registrirao.
Hvala na savjetu, jasno mi je da nitko nebi dao takvu sumu unaprijed.
Provjeriti ću još jednom za Limundo Keš, ali mislim da su me tražili dinarski račun za to, koji naravno nemogu imati.
Ali svakako ću provjeriti.. :)

(08.07.2017 00:42)serjoza Piše: To što stavljaš broj telefona u opis što je protivno pravilima LK govori da nisi ozbiljan LK prodavac koji je ovde da bi ostao i prodavao nego samo koristiš platformu da bi se malo pomogao i oglasio. Dakle oni koji kupuj upreko LK  neće kupiti od tebe bar ne preko Kupinda. Tebi upravo i treba oglasnik - ima u "srpskom" internetskom prostoru nešto takvo dosta popularno.
Generalno to što je prodavac iz inostranstva je problem jedino iz dva važna razloga - komplikacija oko prenosa i novca i predmeta - isplati se eventualno za skuplje stvari. Nedostupan si Limundu za gonjenje ako koga zezneš tako da uzmeš novce, a ne pošalješ predmet. I da se razumemo to nema nikakve veze što si iz Zagreba - isto vredi i za Sarajevo, Podgoricu, Helsinki ili Sofiju.

Pozdrav SerJoza.

Iskreno, nisam pročitao pravilo o broju telefona, ako je protupravila rado ću maknuti broj telefona. :)
Iskreno platforumu koristim da bih prodao, ne oglašavam se na taj naćin. Ja nemam nikakav dućan ili tako nešto slično. Ja stvarno želim ostati i prodavati..

Ako misliš na KP za koji sam isto saznao ovdje, nisam probao. Pogledao jesam ali Kupindo mi se puno više sviđa.
Isto tako što se tiče da ću zeznuti nekoga, nisam nikad pa niti neću. 
Naime, to ljudi nemogu znati i nemogu mi vjerovati, toga sam svjestan.

Zato sam ponudio i plačanje preko Ebay-a. da ako netko želi, mogu staviti predmet tamo i oni mogu kupiti..
Ako nekoga zenem, novac će im biti vračen. 
Samo eto, problematika oko gonjenja... Ako prevarim nemogu mi ništa.   :-/
Ali ja bi rađe sve fer i korektno pa da ljudi dođu i kupe opet nešto ili preporuće nekome.  :)

Hvala ti na savjetu i u pozorenju za brij telefona. SerJoza....  :)

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Dali kupci vjeruju prodavačima izvan Srbije? - od Sideeffect - 08.07.2017 12:08

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)