• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dali kupci vjeruju prodavačima izvan Srbije?
Sideeffect,
Imaj u vidu da pričamo o Limundu i Kupindu i time datim okvirima dakle ništa lično, ali...
Moraš pročitati pravila platforme jer i pozivanje da se kupoprodaja obavi na drugom sajtu pa bio to i Ibej je takođe prekršaj i to za suspenziju. Ja ti želim uspeh u prodaji na Kupindu, ali ne radi se tako. Ako tvoj predmet košta 10000 rsd to je provizija za Kupindo od 4 evra. Ako ti kupca prebaciš na Ibej Kupindo ostaje kratak, razumeš? Dakle Kupindo je vebšop koji ti koristiš i plaćaš proviziju kad prodaš preko Kupinda - nije oglasnik.
Limundo keš je jako komplikovan i loše (stupidno čak) uređen tako da ti sa slanjem iz Hrvatske u Srbiju nema šanse da postigneš rokove.
Osim ako nešto nisu drastično izmenili.
Nije isključeno da će neko ko jako želi tvoje predmete odlučiti da kupi preko Kupinda, zašto ne - roba je ekskluzivna. Takođe dosta ljudi iz Srbije ima nekog u Hrvatskoj ko može preuzeti tako da - samo napred, ali ako ćeš raditi na Kupindu onda ćeš morati po pravilima.
Makar u teoriji. :lol:

(08.07.2017 12:43)Branka030025 Piše: Ono sto je slicno kao na  ebay-u a ima i na  limundo/kupindo je taj limundo kes...

Koliko sam razumela, kupac uplati opcijom limundo kes (naravno procedura je ista kao za paypal cini mi se), posaljes, paket,preko koda pratis da li je prezuzet, kada kupac preuzme paket limudno ti prosledi pare?

El to Limundo kes?

Nije. :hihi:

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Dali kupci vjeruju prodavačima izvan Srbije? - od serjoza - 08.07.2017 13:04

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)