• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koliki su troskovi slanja ? cenovnici, usluge, sta koliko kosta...
(18.01.2017 15:12)maleKG Piše: Ako naglasite da je pošiljka lomljiva i da ste jako dobro upakovali, ali da ipak označe, onda potpisujete da ste "upozoreni na pakovanje" i opet nisu oni krivi ako dođe do oštećenja. Pokušavao sam da se raspravljam ali nemam sa kim jer možeš da potpišeš i pošalješ ili da batališ.

To sto su ti tako napisali u napomeni ne znaci da skidaju odgovornost sa sebe !

Imao sam slicnu situaciju (napomenu), pa sam trazio objasnjenje od centrale Postexpress-a, pa evo i kompletnog odgovora, na to pitanje, koji je vec dat ranije: " sta znaci kada je pošiljalac upozoren na adekvatno pakovanje " - u temi iskustva sa kurirskim sluzbama.

Citiram najbitnije:
"U slučaju da je na prijemnom obrascu-adresnici naznačeno da je „korisnik-pošiljalac upozoren na adekvatno pakovanje“, to u konkretnom slučaju znači da je zaposleni na prijemu dodatno upozorio korisnika na potrebu i objasnio način adekvatnog pakovanja sadržaja pošiljke, s obzirom da je pošiljka primljena kao zatvorena i zapakovana od strane pošiljaoca, pri čemu zaposleni nema uvid u sadržaj.

U slučaju da se prilikom prijema pošiljke utvrdi da pošiljka nije adekvatno upakovana, pošiljka po pravilu ne sme da se primi na prenos (u skladu sa članom 10. Pravilnika o postupanju sa Post express pošiljkama unutrašnjem poštanskom saobraćaju).
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Koliki su troskovi slanja ? cenovnici, usluge, sta koliko kosta... - od sasacv68 - 18.01.2017 16:58

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)