• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi način prikazivanja poruka
Dobar dan,

Molim Vas da uklonite privatnu prepisku sa https://www.limundo.com/kupovina/Prepisku sa članom ne želim da vidite...
Smatram da je izrazito neodgovorno dopustiti da se ovako nešto dogodi. U pitanju je dogovor koji je mogao da sadrži izuzetno lične podatke i kupca i mene. Nakon ovog javljanja Vama obavestiću i kupca.
O ovome mi se čini da bi trebalo da se obavesti i Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti jer je njihov deo posla da ovakve stvari prati. Tako da znate da će i to biti učinjeno.
Žao mi je što se ovakvi propusti događaju i što prosto dolazim u situaciju da se ne osećam bezbedno na sajtu.
Svako dobro,
Vlada

*Ovo je tekst poruke koju sam poslao na Kontakt izmenjen u onoj meri u kojoj sam želeo da sačuvam privatnost kupca. Jasno je da je u pitanju sajt i internet, ali ovakav propust je zapanjujući. Ne savetujem nikome da postupa na bilo kakav način (u ovom slučaju), ali mislim da je packa koju eventualno firma može da dobije nešto što bi svakako učinilo da u budućnosti ovakvih propusta ne bude.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Novi način prikazivanja poruka - od drzoidbergsbaby - 25.08.2018 07:40

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)