• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi način prikazivanja poruka
(26.08.2018 20:12)g.milos Piše: To apsolutno nisam napisao u poruci. Smile
Da bi prodavac dobio opciju (o kojoj sve vreme pričamo) da objavi pitanja i odgovore na aukciji, kupac mora da ga kontaktira preko opcije “Postavi pitanje” na samoj aukciji, i da se u okviru te konverzacije/prepiske dalje dopisuju. U svim ostalim slučajevima prodavac (a samim tim ni sistem) nema opciju za objavljivanje prepiske.

Jasno, to o čemu sve vreme pričamo je izgleda problem. Mi smo (neka oproste kolege što i u njihovo ime govorim) pričali o tome da ste dopustili da propustom u radu sajta vidi sve što smo pisali, dok ste Vi pisali o tome kako se koriste poruke kad sve radi kako treba.
Vi kao preduzeće ste napravili veliki sigurnosni propust, a način na koji ste se njime pozabavili je na nivou za koji ne umem da nađem ni pristojno poređenje. Dalje, prestao sam da stičem utisak o neprofesionalnosti i neodgovornosti, to je postala norma; sada već čekam kada ću doživeti da nešto bude učinjeno kako treba - da se iznenadim kao čovek.
A da se pravimo da se nije desilo jer ste popravili je smešno, od toga nema ništa. Poverenje je izgubljeno a svaki put kad se pravite da nije ništa strašno i da, bože moj, dešava se, pravite i od sebe manje ozbiljnu firmu.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Novi način prikazivanja poruka - od drzoidbergsbaby - 26.08.2018 20:23

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)