• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi način prikazivanja poruka
(01.09.2018 10:06)fox_87 Piše: Dugi niz godina sam ovde i nagledao sam se svega i svacega, verovatno kao i ti. Imas 2 opcije, da se kurobecas na njih i skreces im paznju na svakakve propuste nadajuci se da ce im doci iz dupeta u glavu, i da ce se nesto promeniti na bolje, kao sto sam i ja to radio i nisam mogao da predjem preko nekih nebuloza. Odmah da ti kazem da od toga nema mnogo vajde.
- Ili da ignorises sve to i da gledas kako da izvuces maksimalnu korist uz sto manje nerviranja i tvog deranziranja, to je kompromisno resenje. Autobus trucka, bucan je, duva, ali ces stici do odredista a posle gledaj da se vratis u svom autu.
- Postoji i treca opcija , a ona je cao-zdravo, kao sto je Ivana ili kako se vec zove predlozila. To je jos najpametnija opcija, da ne moras da prodajes na K/L, i ne moras da kupujes tu.

Tebe ne nervira ljudska greska, "propust u sistemu", nego sto zid padne na coveka i niko ne sme da istupi i da kaze, ja sam kriv, izvinite, sranja se desavaju. Malo odaje utisak nonstalantnosti i guranja pod tepih , zar ne? Ko zna, mozda osvane  obavestenje na nekom od onih reklamnih banera koji vode ka blog postu uz izvinjenje, ili posalju kao email newsletter svima u sanduce unapredjenog sistema poruka. Naravno , ako je sve to bila njihova greska, a ne neadekvatno rukovanje porukama od strane korisnika

Šta AKO? El vidiš kako radi kako to lepo kažu u američanskim serijama za retarde "dinaj'l i removing of evidens" - ti sad već nisi siguran šta se desilo i da l' je njihova greška ili su, eto, odjednom svi limundovci poludeli pa krenuli da objavljuju poruke sa kupcem posle aukcije.
Da ponovim još jedared: Jeste - desilo se - poruke između kupca i prodavca NAKON aukcije su mimo (možda i PROTIV) volje obe strane objavljivane na aukcijama. Obrisali su sve te poruke jednu po jednu i prave se nevešti. I sad - kao rešenje - više ni pre ni posle završetka aukcije ne mogu da se objave poruke. Poruke koje su slali korisnici - NE i automatske poruke od Limunda sa podacima - potonje niko od žalioca nie tvrdio iako podrška implicira. Da se notira, moliću lepo.  Cool  
E, a ja sam zapravo hteo da pitam oće li ikad da se napravi pretraga da mogu da nađem poruke sa nekim članom u ovo vrlom novom sistemu poruka. To bi bilo zaista lepo. I korisno.  Smile
I seksi, aj majt ed.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Novi način prikazivanja poruka - od serjoza - 01.09.2018 23:32

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)