• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi način prikazivanja poruka
Da, problem na koji sam naisla je da

po starom sistemu -zavrse aukcije> limundo posalje podatke kupca za svaki predmet> pa postupak

zavrsene>prodate> sve poruke sa kupcem >PRIKAZE na koje sve licitacije je taj clan pobedio PLJUS da li sam barem na jednu zavrsenu licitaciju pustila PORUKU
Jedan niz, sekvenca prikazanih poruka

NOV SISTEM >poruka od Limunda ko je pobedio na aukciji PODACI KUPCA onda kada jedan clan pobedi na vise aukcija NE TURA u jedan niz
❌te saljem vise poruka-nema sanse da u novom sistemu vidim da li sam se javila ili ne
❌dovoljno je da clan odgovori van NIZA i nemam pojma o kojoj aukciji je rec, opet KOPAM do podataka jer poruka nije u NIZU poruka gde su i podaci

E TO je problem, sto nije definisano po clanu-mislim na korisnicko ime kupca- niz PORUKA koji se prikazuje

Mislim da tu imate dodatne uslove/relacije za odnose u porukama koji nisu dobro definisani.

drugo, suma za jedinstvene ocene NE RADI kako treba ili baguje , dve nove ocene mi nisu uracunate (po podacima iz maila nisam saradjivala sa clanovima)

Nisam programer, ali po onome sto znam mislim da vama treba da je jasno o cemu pricam. AKO nije nesto objasnjeno kako valja
Nek se javi da se ulogujem na svoj nalog sa njegovog PCa pa da se uveri na ljicnom primeru
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Novi način prikazivanja poruka - od Branka030025 - 12.09.2018 13:41

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)