• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi način prikazivanja poruka
Meni je krvavije' to sto SAM JA dobila savet da se obratim LT da im prstom pokazem koje su to dve ocene koje se ne racunaju
(samo da napomenem da necu sada zapeniti' oko cinjenice da ko god je dobio navedeni odgovor da se obrati preko kontakt strane, a postovao je na/u ovoj temi TO ZNA DA uradi. Znaci ovde su komentarisali clanovi KOJI znaju za sekciju POMOC te im ne treba putokaz)

A DIGITALNO doba kapiram digitalno se po nekom programu / kodu / sablonu/ matematickom zapisu iste obracunavaju' u jedinstvene ocene.

Znaci prijavim da ne radi, sa namerom da ukazem na propust - da nesto ne fercera, jer OCIGLEDNO rade nesto>

NISAM prijavila jer mi je das stalo do te dve ocene, koje ce se same uracunati/obracunati u jedinstvene kada rese problem

(e sada, mislim da su to ocene 11. Sep. '18 13:31 i 11. Sep. '18 13:38 koje ne su prikazane kao jedinstvene, a po podacima iz mail-a ne nalazim ranije saradnje sa tim clanovima) te ako ocete da vidite koji vam se bag provlaci ok, meni nije toliko bitno za dve jedinstvene. Samo pazite da se bag ne prosiri na obracun provizija. Big smile
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Novi način prikazivanja poruka - od Branka030025 - 14.09.2018 10:23

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)