• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju
Citat:opšta kultura ponašanja na svakom normalnom forumu

Sako krajnje bezobrazan čovek može ovo da napiše posle onakvog prvog komentara.

Citat:Ovim tonom pričam sa svakim ko je bahat i ne poštuje pristojno ponašanje

To možeš da pričaš nekom drugom, takvi kao ti su i iskompleksirani jer su u realnom životu manji od bubice.
Pošto sam ja ispao bahat i nepristojan, OBJASNI OVDE SVIMA KAKO.

Citat:to nije bilo ni u jednom društvenom uređenju

kao ni točak i mnoge druge korisne stvari u  nekom trenutku

Citat:U čemu je razlika "moram da kupujem" i "plaćam proviziju"

Pošto samoljublje zagljupljuje čoveka, evo objasniću ti: kupićeš ono što ćeš i inače da kupiš na drugom mestu, platićeš proviziju - ali manju, i tako umanjena provizija će se smanjiti uvećanom prodajom.

Citat:Ja nemam mozga - objasni mi kako jedno ne ide bez drugog?

Da bi predlog bio realan za sve, mora i jedno i drugo. Samo tako je winwin situacija i za korisnike i za kupindo(smanjena provizija se kompezuje povećanom kupovinom).

Citat:problem je u tome što je verovatno svaki član za smanjenje provizije kao što bi i svaki moj kupac voleo da su moji svi predmeti što jeftiniji ili besplatni e sad da li ima smisla predložiti nešto što hoće svi a možda neće neko ko hoće što veći profit [Slika: smile.gif] da Kupindo hoće da smanji proviziju on bi ti uradio je svi članovi to hoće nema potrebe to predlagati jer hoće SVI

Hoće svi, ali niko nije predložio model da to zaista i bude realno(povezano sa predlogom 2).

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju - od snikor - 10.10.2018 16:52

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)