• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju
(10.10.2018 17:19)serjoza Piše: Snikore,

Ok, pišem Pinkovac, ne Jungovac.
Zanemariću tvoje kvalifikacije mog lika i dela poput bezobrazan itd pa ću ti potanko objasniti:
Kada je neko nov na uhodanom forumu valja mu potražiti teme u kojima je pisano o onome što on namerava da piše. Recimo u tvom slučaju ključna reč je "Predlog" odnosno "Predlozi" ili "Provizija". Da si tako učinio našao bi teme u kojima si mogao da postaviš svoje predloge. Da je ovo neki uređen forum admini bi ti već skrenuli pažnju i prebacili ovo u odgovarajuću temu, ali nije. Zašto sam reagovao sada? Zato što ti je ovo ČETVRTA tema koja je nepotrebna odnosno koja već postoji na forumu pre tvog pojavljivanja, a ti pišeš u najvećem broju SAMO u svojim temama što ukazuje da te baš briga šta smo mi ovde radili i pričali godinama – ti teraš svoje i pre mene potop. Tako da si dobro prošao – obično reagujem već posle drugog, ili trećeg puta. Da li ti je sada jasnije zašto tvoje ponašanje kvalifikujem kao bahato i nepristojno?
Ne bih baš bio sklon da tvoj "izum" za Kupindo poredim sa izumom točka – možda grešim, ali ne verujem.
Ja ću kupiti ono što tražim tamo gde je proizvod kvalitetan i povoljna cena – svakako neću gledati da popunim kvotu na Kupindu.
Vidim po tvom kompenzacionom ekonomskom modelu Kupinda da ti ciljaš na to da Kupindo zadrži ISTI profit, ali da upotrebi više resursa i radnih sati – kompenzacijom više transakcija sa nižim provizijama. Moderna ekonomija ne funkcioiše tako već traži stalni rast profita uz optimizaciju odnosno smanjenje ulaganja i troškova i povećanje profita.
I dalje ne razumem zašto mora i jedno i drugo – osim ako nije kompenzacioni model koji je kao što rekoh - anahron.
A za bubicu – jedva čekam da se izdivanimo uživo.
Sada ti zaista i verujem kada si napisao "Ja nemam mozga"(ovo najmanje kažem zbog toga što ti je trebalo skor sat vremena da mi "odgovoriš" na moj prethodni komentar upućen tebi).
Pošto ja nisam čovek koji dozvoljava da mu neko zamenjuje teze, još jednom ću te pitati(ako možeš da odgovoriš ovaj put,i u nekom kraćem vremenu):
Pošto kažeš da sam ja ispao bahat i nepristojan, OBJASNI OVDE SVIMA KAKO?
Kada to odgovoriš, postavi link do teme koja predlaže istu ideju.

Citat:obično reagujem već posle drugog, ili trećeg puta
Da li si ti moderator ovde(što bi bilo zaista poražavajuće za kupindo).

Citat:Ne bih baš bio sklon da tvoj "izum" za Kupindo poredim sa izumom točka
Još jedan dokaz onog tvog priznanja("Ja nemam mozga").

Ako još uvek ne razumeš zašto mora i jedno i drugo, verovatno je povezano sa tvojim ranijim priznanjem.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju - od snikor - 10.10.2018 17:32

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)