• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju
Još jedna stvar koja je veoma bitna. Kupindo je napravljen prvenstveno da bi privukao pravna lica. Sećam se kad su ga pravili i koliko je članova kukalo i pljuvalo i klelo se da nikad tamo neće i da će to da im propadne. I prežive. I neki se prebacili samo na kupindo. I bre, razradili im sajt. I privukli im pravna lica. E sad, možda, pazi, možda je kupindu dovoljno što uzima proviziju od pravnih lica pa ga nešto i nije briga za mene i za moju muku sa velikom provizijom. Vrlo moguće.
Ima jedno pravno lice koje me fascinira na kupindu. U pitanju je korisnik https://www.kupindo.com/Clan/Delfi_knjizare koji ima 13486 artikala i 1130 pojedinačnih kupaca. To znači da je 1130 osopa došlo na kupindo i kupilo knjigu koju može da kupi na sajtu tih istih Delfi knjižara sa popustom i (ako preskoči cifru od 2000 rsd) besplatnom poštarinom. To su dakle ljudi sposobni da koriste internet, ali, eto, plaćaju više. Zašto da kupido radi bilo šta na poboljšanju usluge kad ljudi ne umeju da iskoriste bolje?
Ovo je težak oftopik, ali me baš briga.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju - od drzoidbergsbaby - 10.10.2018 17:40

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)