• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju
Citat:da li bi vi smanjili scenu svojih majica, ako kupindo smanji proviziju? Zasto su vam ovde visoke provizije?
Vi potpuno mašite poentu ove teme, ovo nije tema o smanjenju provizija - već tema o povećavanju prodaje. Smanjenje cena sa smanjenjem provizije je logično samo po sebi.

Citat:Prodali ste ove godine 7 predmeta za 10 meseci, pa da li vam je mnogo da izdvojite mesecno 100 din za uslugu (platformu) koju vam pruza ovaj sajt?
Zaključak o 100 dinara mesečno je besmislen(jer se provizija ne plaća mesečno), pa je besmisleno komentarisati.

Citat:Da li ste svesni da ste za to vreme (po vasem predlogu) trebali da na istoj platformi gde prodajete, kupite 4 x 3000 ili 4 x 4000 dinara?
Savršeno sam svestan - to je osnovna matematika(mada ne znam kako ste došli do 4 x 4000).

Citat:Koliko ste kupili za poslednje dve godine na kupindu?
Za poslednje dve godine sam kupio samo jedu stvar, što je i suština cele ove moje priče. Mogao sam na kupindu da kupim nešto - što sam kupio na drugom mestu. Neki drugi prodavac je mogao imati korist od mene, kao i ja od njega u nekom drugom slučaju.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju - od snikor - 10.10.2018 22:02

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)