• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju
(10.10.2018 22:02)snikor Piše:
Citat:da li bi vi smanjili scenu svojih majica, ako kupindo smanji proviziju? Zasto su vam ovde visoke provizije?
Vi potpuno mašite poentu ove teme, ovo nije tema o smanjenju provizija - već tema o povećavanju prodaje. Smanjenje cena sa smanjenjem provizije je logično samo po sebi.

Citat:Prodali ste ove godine 7 predmeta za 10 meseci, pa da li vam je mnogo da izdvojite mesecno 100 din za uslugu (platformu) koju vam pruza ovaj sajt?
Zaključak o 100 dinara mesečno je besmislen(jer se provizija ne plaća mesečno), pa je besmisleno  komentarisati.

Citat:Da li ste svesni da ste za to vreme (po vasem predlogu) trebali da na istoj platformi gde prodajete, kupite 4 x 3000 ili 4 x 4000 dinara?
Savršeno sam svestan - to je osnovna matematika(mada ne znam kako ste došli do 4 x 4000).

Citat:Koliko ste kupili za poslednje dve godine na kupindu?
Za poslednje dve godine sam kupio samo jedu stvar, što je i suština cele ove moje priče. Mogao sam na kupindu da kupim nešto - što sam kupio na drugom mestu. Neki drugi prodavac je mogao imati korist od mene, kao i ja od njega u nekom drugom slučaju.

1. Naslov teme je "smanjivanje provizije......."
2. moja greska, treba da stoji 4 x 2000din ili 4 x 3000din
3. znam da provizija nije na mesecnom nivou, ali sam mislila za 10 meseci vase prodaje po 100 din, ukupno
ste za 10 meseci platili sajtu 1000 din.
4. Pa zasto neki prodavac nije imao od vas koristi? Zbog velike provizije? Pa vi kao kupac ne placate proviziju i
sto ste onda kupili na drugom mestu?
5. U slucaju da se vas predlog usvoji, koliko bi bilo fiktivnih kupovina: ja od vas, vi od mene???

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Smanjivanje provizije i kupovina kao uslov za prodaju - od mirjanamama - 11.10.2018 07:44

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)