• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVE AUKCIJE - LAKŠI PREGLED
(12.03.2019 11:52)sundjer Piše: Pisao sam jednom o ovome, ali kako se ništa nije promenilo, možda da probam opet.

Smeta mi to što kad hoću da pregledam nove aukcije, recimo u kategoriji "kolekcionarstvo", moram da gledam sve aukcije u svim podkategorijama.
Šta je tu problem?
To što su 80% aukcija sličice i značke na komad, salvete takođe, sve aukcije od 10 dinara kojih ukupno bude i preko 1.000 u 24 sata.
U tom moru sličica koje posle druge stranice sve izgledaju isto (čak neki članovi i stave istu sliku samo zamene broj), pada koncentracija i onda promakne vrednija i interesantnija neka aukcija koja bude zatrpana aukcijama "na komad".....
Moj predlog je da se omogući pregled novih aukcija po podkategorijama, dakle da pregledam albume, antikvarne predmete i slično, a da ne vidim aukcije "na komad" odnosno sličice, salvete, značke i ostalo tog tipa.
Naravno, da ostane mogućnost da se i te aukcije pregledaju, ali da ih gleda onaj koga zanima (mada sumnjam da takvih ima mnogo), a da ja mogu na miru da gledam prave aukcije i prave kolekcionarske predmete.

Nadam se da je tako nešto moguće i nadam se da ne smeta samo meni...
Pozdrav

Ne smeta samo tebi, ali izgleda da nije moguće jer se to traži otkad je kategorija.

Gibice, neće se pretvoriti u oglasnik dok je Limundo zaštite. To što sad lutaju kao guske u magli, plaćaju "znalce" koji nemaju pojma o Limundu umesto da prepišu od odlikaša je druga stvar
E, a kad ukinu Limundo zaštitu onda je vreme da se pakuju koferi. Big smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
NOVE AUKCIJE - LAKŠI PREGLED - od sundjer - 12.03.2019 11:52
RE: NOVE AUKCIJE - LEKŠI PREGLED - od serjoza - 13.03.2019 17:51

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)