• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVE AUKCIJE - LAKŠI PREGLED
(13.03.2019 20:04)sundjer Piše: Ja mislim da sam ja sve bliže da budem taj mladi entuzijasta koji će da okači gomilu gluposti po 10 dinara, ako to bude jedini način da se dopre do nadležnih za ovu našu problematiku...
Nije mi nikako jasno (pri tome ne potcenjujem aukcije od 10 dinara niti sličicei salvete na komad) gde im je interes da se vredna roba zatrpava salvetama i značkama, po 50 strana dnevno bude novih aukcija, a vrednost ukupna 20.000 dinara....
Ali ajde da se nadamo da će nešto ipak da se promeni u bliskoj budućnosti, drago mi je da nisam jedini kome smeta :-)

Interes je u promeni poslovne politike od "mi smo aukcijski sajt" do "mi više zarađujemo od prikazivanja reklama". U prvoj verziji ti bi prelistao 4 strane dnevno i možda nešto licitirao. U ovoj drugoj verziji ti prelistaš 24 strane, smoriš se i odustaneš. Tako da sad tebe prodaju Guglu i ostalim oglašivačima isto kao i mediji - privuku te nekim sadržajem koji je zapravo sekundaran za kompaniju, kapiraš?
Ali ipak prelistaš 20 strana više. I oni umest 4 puta neke reklame prikažu 24 puta. To im se više isplati nego da ulažu u resurse da naprave ozbiljan aukcijski sajt.
Prosto ko pasulj.
Tako da ne nadaj se da će se išta u tom smeru na bolje menjati. Big smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
NOVE AUKCIJE - LAKŠI PREGLED - od sundjer - 12.03.2019 11:52
RE: NOVE AUKCIJE - LEKŠI PREGLED - od serjoza - 13.03.2019 23:28

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)