• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVE AUKCIJE - LAKŠI PREGLED
Pisao i ja jednom ranije za numizmatiku onako opsirnije ali dzabe, uveli od tada samo deklarisanje original/kopija, prosto teraju coveka da napravi svoj sajt za kolekcionarstvo. Sve ide jedan korak napred pa dva nazad. Evo ovog trenutka pontipanj ima od 5722 kovanica na celom limundu njegovih je 1962 kovanice po 10 dinara, da ne gresim dusu neke su i 20 i 30 dinara koje niko nece da kupi i taj broj ne prestaje da se uvecava jer on samo dodaje a nista se ne prodaje. To je 50 strana djubrekane, krsologije i smeca a ne numizmatike, u kojoj po neko nesto i uspe da probere ali ja bas i ne. Kad dodjem do njega prebacujem po deset strana a ovo izmedju koga normalnog promaknem neka mi oprosti. Samo cujem od nekoga ,,...e jesi li video prodje ona dvodinarka ispod cene?" a ja kazem .. Koja? Nisam video." Ne smeta meni sto neko zasipa Limundo i povecava broj oglasa, samo neka on to radi, ali onda omogucite i meni da ne moram to da gledam ako ne zelim. Ima dana kad sam dokon pa prelistavam ali u vecini nemam vremena za to i ovo postaje veoma frustrirajuce. Neophodno je poboljsati filtriranje u celom kolekcionarstvu i numizmatici. Molim Limundo da malo i ulozi novca a ne samo da skuplja kajmak. To sto je vecina Numizmaticara neaktivno na forumu ne mora da bude znak da je ovde sve uredu, mozda nemaju vremena, mozda nemaju informaticku svest pa ni ne znaju sta moze bolje.
Pozdrav Smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
NOVE AUKCIJE - LAKŠI PREGLED - od sundjer - 12.03.2019 11:52
RE: NOVE AUKCIJE - LEKŠI PREGLED - od mikanvm - 17.03.2019 12:24

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)